Şırnak evden eve,

Kalite, Deneyim ve İş Hassasiyeti
şirketimiz tarafından taşınan eşyaların tamamı nakliye esnasında sigorta yaptırılır. Eşyalarınız eğitimli elemanlarımız tarafından battaniyeye sarılıp hiç bir hasar görmeyecek şekilde sevk edilir. Mobilya türü eşyalarınız özenle söküldükten sonra ikinci adrese aynı özen ve dikkatle monte edilir. .
Çetinler Evden Eve Nakliyat
– Şırnak Çetinler Evden Eve Nakliyat Bu süre içinde itinayı ön planda tutup eşya nakli, mobilya nakli, büro, ofis taşımacılığı fuar stant otel banka ses ve görüntü sistemleri taşımacılığı sektöründe belli bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır.. – Şırnak Çetinler nakliyat ofis büro fabrika ve evden eve taşımacılıkta titiz ve güvenli hizmet vermektedir. – şirketimiz güvenirliği, dostluğu ve kaliteyi ön planda tutmuş bir firma olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugünlere kadar gelmiştir..
Kısaca Biz:

Kuruluşu 2000 yılına dayanan Çetinler Nakliyat müşterilerimizden aldığımız güven ile günümüzdede faliyetlerini sürdürmektedir. Geçen zaman içerisinde kaliteli hizmet vermek adına gerekli olan yatırımlar, teknolojik alt yapı ve araç parkının yenilenmesi için uygun görülen her şey alınmış ve bünyemize katılmıştır Edindiğimiz tecrübe ile insan faktörünün bu sektörde önemi bir daha anlarken, nakliyat firması olarak ana iş gücümüzü oluşturan personelimizin devamlılığı mümkün olan en üst düzeyde sağlanmıştır.İstikrarlı personel yapısı nakliye hizmeti verilen her noktada kalite ve güler yüzlü hizmet getirmiştir. Amacımız müşterilerimize ev taşıması yada ofis, büro veya daha büyük çaplı taşımalarda en iyi hizmeti, en kaliteli bir şekilde verebilmektir.
Misyonumuz:
Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.
Vizyonumuz:
Yurt içinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat nakliyat sektöründe Türkiye’ nin en iyilerinden olmak , ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.
vizyonumuz
Hizmetler alanında gördüğünüz tüm konularda uzmanlaşan Çetinler Nakliyat özellikle yada evden eve nakliyat taşımacılık, büro (ofis) nakliyat, askılı tesktil nakliye, fabrika nakliyat, ev eşyası depolama, fuar nakliyesi gibi ana başlıklarda taşıma tecrübesini en üst noktaya çıkarmıştır.

CATEGORIES

TIKLA ARA