Kayseri nakliyat ile ilgili sorular,Kayseri nakliyat,Evden eve nakliye hizmetinde en önemli noktalardan bir tanesi de depolama konusudur. Çetinler Nakliyat, eşyalarınızı uygun depolarında istediğiniz süre depolayacak ve eşyalarınızı sigorta güvencesiyle garanti altına alacaktır. Eşyalarınızın depolarımızda kaldığı süre için ücret alınır ve eşya çokluğuna göre bu ücret değişmektedir.
Evden eve nakliye işlemi sadece eşyaları taşımakla kalmamaktadır, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Çetinler evden eve nakliyat yeni evinizde de eşyalarınızın yerleşimine yardım etmektedir. Fakat avize  takılması, çanak anten bağlanması gibi ekstra işlemler tarafımızca gerçekleştirilmemektedir.
Bütün dünya da taşınmak zor bir iştir. Bu yalnızca uzun formaliteler ve işlemler gerektiren bir iş değil aynı zamanda özel ve dikkatli bir paketleme gerektiren bir olaydır.
Çetinler nakliyat ekspertiz temsilcilerimizin ofisinize yapacakları ziyaretiyle ofis malzemelerinizin toplanması en doğru şekilde ambalajlanması paketlenmesi yüklenmesi, eşya sigorta değeri ve taşınmasına ilişkin ayrıntıları belirlerler
Anlaşma doğrultusunda ofis taşımasının hangi gün yapılacağına karar verilir ve taşıma günü profesyonel ekibimiz devreye girecektir. Gerekli ambalajlama de paketleme işlemlerinden sonra mobilyalarınız nakliyata hazır hale getirilir.
Paketleme işlemleri gerçekleştirilen dosyalarınız, eşyalarınız ve paketleriniz numaralandırılarak, isteğiniz doğrultusunda bir liste oluşturulur. Yeni ofisinizde yerleşmenizi kolaylaştıracak şekilde planlanan paketleme işlemi yeni ofisinizde ekibimizce sağlanan yardım sayesinde daha kolay bir hal alacaktır.
Çetinler nakliyat tercihi size ofis taşımacılığında büyük artılar sağlayacaktır. İş yeriniz asla kapalı kalmayacak ve nakliyat işlemi isteğiniz doğrultusunda akşam ya da hafta sonu gerçekleştirilecektir. Böylece müşterilerinize taşınıyoruz, kapalıyız tarzı ifadelerle dönüş yapmak zorunda kalmazsınız…
Çetinler nakliyat ile Ofisten Ofise nakliyat hizmeti almak taşınma adına aldığınız en doğru karar olacaktır… Ofis taşımak sorumluluk ve güven ister, güvenmediğiniz firmalara ofis nakliye işleminizi teslim etmemeniz önerilir…

CATEGORIES

TIKLA ARA