MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0554 605 37 04

    EV-OFİS TAŞIMACILIĞI
0352 221 37 44

kayseri evden eve taşıma

Eşya depolama hakkında sizlere biraz bilgi verelim,Eşya depolama hizmeti neden verilir veya neden eşya depolanır.

Depolama hizmeti şehir dışı zorunlu tayin veya kısa zamanlı yurt dışı tayinleri gibi benzeri durumlarda sıkça rastladığımız konulardır veya farklı sebepler veya nedenler olabilir.Böyle durumlarda nakliyat firmaları ile temasa geçildiğinde uygun depo bulunabilir.

Nakliyat firmasının deposu veya depoları önceden görülmelidir,uygun olan depo seçildikten sonra prosedürler ile sözleşme ve depolama takvimi tutulmaya başlanır eğer istenilirse nakliyat firmasından taşıma yardımı istenebilir.Firma gerekli malzemeler ile eşyalarınızın toza karşı önlemini alıp paketlemesini yaptıktan sonra taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Çetinler lojistik grubu olarak depolama ile alakalı bütün konularda sizlere yardımcı olmaktan onur ve gurur duyarız.

Kayseri Ev Taşıma Ucuz Fiyata,taşınma işleri sizlere ne kadarda cazip gelse düşünerek hareket etmeniz lazım lazım.Örneğin: A Firmasından almış olduğunuz rakam ile B firmasının almış olduğunuz rakamlar arası 100 TL veya 150 TL gibi bir fark varsa bu normal karşılanır ama C firması daha önceki aldığınız iki firmadan çok aşağıda bir rakam söylemişse düşünmelisiniz mantıklı kararı vermek için acele etmeyin Firmanın kurumsal olması her zaman için sizin ve eşyalarınızın sorunsuz taşınması için daha iyi olacaktır,

Ortalama Fiyat Listemiz:

kayseriasansörlünakliyat

Kayseri Çetinler Evden Eve Nakliyat firması olarak ev Taşımacılık Hizmetçilerinize farklı süreçlerle re göre planlıyor ve aşama aşama gerçekleştiriyoruz. Siz ne zaman taşınmaya karar verdiyseniz araştırma inceleme süreciniz de başlamış demektir. Dolayısıyla İnternet ve benzer platformlarda size uygun bir Taşımacılık Hizmetleri firması arıyorsunuz ancak o kadar çok firma ile karşılaşıyorsunuz ki hangisi güvenilir, hangisi kurumsal, hangisi sizin bütçenize uygun vb. onlarca soru da beraberinde gelmektedir.Kayseri Çetinler Evden Eve Nakliyat diye yazıp arattığınızda ve bulunmuş olduğunuz siteye girdiğinizde artık taşınma süreciniz başlamış demektir. Bundan sonrası tahmin ettiğinizden daha kolay gelişecektir. Dilerseniz sitemiz üzerinden bizlere numaranızı bırakırsınız çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle irtibat kurarlar, dilerseniz doğrudan arama şekliyle ev Taşımacılık Hizmetleri işleminizi başlatabilirsiniz. Evinize geliyor ve neyi ne şekilde taşıyacağımızı birlikte belirliyoruz son söz sizin olmak şartıyla biz tecrübelerimizi en iyi şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Hangi eşya hangi şartlarda sağlam bir şekilde taşınır size öneririz onay vermeniz doğrultusunda çalışmalar başlatılır. Yine devamın da Eşya Paketleme diye adlandırdığımız süreç vardır ki genelde bu aşama ev sahipleri tarafından yapılmış ve ya kısmen yapılmış halde olur. Yinede böyle bir gereksinim söz konusu ise inceleme için gelen arkadaşımız bu konuda da notlarını alır ve gerekli görüldüğünde hizmet tarafınıza sunulur. Ev Taşımacılık Hizmetleri gündelik hayatta her zaman yapılan bir eylem değildir bu yüzden genellikle taşınan insanlarda kısa süreli bir stres oluşmaktadır.

Kayseri Güvenli Nakliye Firması Olan Çetinler evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur. İlk öncelikle bölgelere ayrılan Eksper eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan Eksper ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Eksper gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir. Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak ta “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” özel ambalajla sarılır, Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir. Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar. Ev eşyasının taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine ayni tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte. Su an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Kayseri Ankara Arası Nakliyat ile Tecrübeli ve yetenekli paketleme görevlisi elemanlarımız evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyaları özenle paketler. Eşyanızla verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli paketleme malzemelerinden ve eğitimli personelimizin özel paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.Paketlemede; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda üzeri logolu beyaz kraft karton kutular, bol miktarda kağıt, battaniyeler, balonlu naylonlar ve kapitoneler kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz, antikalarının büyük bir özenle taşınır. Taşıma esnasında her türlü paketleme – nakliye – varis yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, de-monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri büyük bir dikkatle yapılmaktadır. Her ekipte bir monitör elemanı mutlaka bulunur. ‘Montör elemanı’ gar-dolap, eşya dolabı gibi sökülmeden taşınmazları de-monte ederek yerinde mont elemek üzerine eğitimlidir.

› Kırılacak hassas eşyalar için mukavemeti yüksek karton kutular,
› Resimler ve aynalar için özel olarak hazırlanmış kartonlar ve kutular,
› Elbiseler için askılı kutular,
› Televizyon ve müzik setleri için kapitone ve büyük balonlu naylon,
› Mobilya için poliüretan kaplı balonlu naylon ve kraft kağıt kullanılmaktadır.
› Mutfak eşyalarınız temiz beyaz kağıt ve balonlu naylon ile paketlenir.
› Piyano özel imalat takviyeli kapitoneler ile korunacak şekilde sarılır.

İnternet aracılığı ile en çok sorgulanan kelimeler : Kayseri evden eve nakliyat, Kayseri evden eve, Kayseri nakliyat, Kayseri evden eve taşıma, Kayseri evden eve taşımacılık, Kayseri nakliyat firmaları, Kayseri nakliyat fiyatları dır.

Kayseri Profesyonel nakliye Firması Kayseri evden eve nakliyat Denilince İlk Akla Gelen Çetinler Asansörlü Taşımacılık Hizmetleriniz Kayserili Halkımıza Sunmuşuzdur. Kayseri ev Taşımacılığı Yapan Firmamız Sizlere 7/24 Kesintisiz Nakliye İşlerinizde Siz Yardımcı Oluyoruz. Çetinler Asansörlü Taşımacılık 15. Kat Dahil Evden Eve Asansörlü Taşıma İle Profesyonel Taşınmak ister Misiniz !!! Bizle Kısa  Süre İçerisinde İletişime Geçiniz. 0554 605 37 04 – 0535 278 62 30  Telefonlarımızdan Bize Ulaşınız. Kayseri de ev Toplama Derdine Son dedik Ve Kayseri de En Güvenilir Ev Toplayan Firmamız A’ dan Z’ ye Bizler Topluyoruz. Çetinler Nakliyat Olarak Sizlere En iyi Hizmet Anlayışı İle En Güvenilir Taşınmanın Kolay Yolu. Kayseri Profesyonel Nakliye Hizmetimiz İle En iyi Taşınmanın ve Rahat Bir Şekilde Taşınıyorsunuz. Kayseri Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz İçinde Şehir  İçi Şehirler Arası Profesyonel Nakliyat Hizmetimiz ile Tüm Türkiye Geneli Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz Vardır. Asansörlü Nakliye İşleriniz İle 15. Kat dahil Asansörlü Nakliye İtina İle Hal ediyoruz.  Örnek vermek gerekirse; bir evin taşınması sırasında insanları en çok düşündüren şey üst katlarda ki evlerin taşınmasında ki problemdir. Çünkü gerek eşyaların aşağıya indirilmesi gerekse yukarı çıkarılması hem yorucu hem de oldukça riskli durumlardır. İşte tam bu sırada devreye giren asansörlü Asansörlü Evden Eve Nakliyat sistemi insanların işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Asansörlü Asansörlü Evden Eve Nakliyat sisteminin çalışması da oldukça güvenli bir mekanizma sayesinde işlemektedir. Araç arkasında bulunan bir asansör sayesinde, ev içerisinde paketlenerek hazırlanan taşınacak eşyalar, balkondan asansöre yüklenir ve mekanizma çalışarak eşyaları çok kısa bir zaman içerisinde zahmetsizce aşağıya indirir.

 ” Selami Demirci            1 hafta önce…
Profesyonel nakliyat anlayışı bence evden eve nakliyat taşıma işi olanlar bu firmadan fiyat almaları lazım..Mehmet bey ve ekibine teşekkürler..

” Emre Baysal               1 hafta önce…

10 numara beş yıldız, uygun fiyat, kaliteli taşımacılık buradan fiyat almadan başka yere gitmeyin derim

”Özsoy Sigorta                 6 gün önce….

Gerçekten kaliteli profesyonel bir ekip böyle hizmet eden firmalar bulmak zor teşekkür ederim

”Metin Emiroğlu             2 ay önce…

Merhabalar : Evimiz söz verildiği gibi sigortalı ve sorunsuz bir şekilde denilen günde taşındı Çetinler Nakliyat Ailesine teşekkürler
Tavsiye ederim

”Ahmet Kutuk           13 gün önce…

Boyle bir firma bulmak cok zor esyalarimin tasinmasina yardimci olan mehmet beye ve ekibine tesekkur ederim isinin hakkini veren bir firma her sey icin tesekkur ederim..

”Salih Sarıca”                        2 gün önce…

Mükemmel bir firma tavsiye ederim başarılarınızın devamını dilerim…

”Mustafa Baldutan”                15 gün önce…

Evimiz söz verildiği gibi sigortalı ve sorunsuz bir şekilde denilen günde taşındı Çetinler Nakliyat Ailesine teşekkürler
”Erkan Topsakal            9 gün önce…
Randevu saatinde gelen saygı ve iş disiplini olan ayrıca düzenli ve hızlı bir şekilde çalışan Çetinler nakliyata teşekkürlerimizi sunarız…

‘Kayseri Yarka”             1 hafta önce…

Tecrübeli kadrosuyla sorunsuz olarak eşyamız taşındı Mehmet beye buradan teşekkür ediyorum