Kayseri Evden Eve Nakliyat

En İyi İncesu Evden Eve Nakliyat


MÜŞTERİ MEMNUNİYET

ÇETiNLER NAKLİYAT

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Serkan YOLUN 10.01.2020

Temmuz 2019 tarihinde Bingöl /Solhan'dan Kayseri/Talas'a taşınmak için Çetinler nakliyatla anlaştım. Firma gerçekten ilgili ve alakalı. Ayrıca oldukça özverili olup, eşyalarınızın sağlam ve güvenli bir şekilde gitmesini sizden daha fazla düşünmektedir. Kesinlikle memnun kalıp, herkese önerebileceğiniz bir firma. Firma yetkilisi Mehmet bey ise oldukça kibar ve yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadır. Kendilerine de burdan birkez daha teşekkür ediyorum. Rabbim işlerini rast götürsün inşallah.

Dr.Ömer faruk Tanyeli 15.01.2020

Firmamdan çok memnun kaldım herkese taşınma işleri için tavsiye ederim kayseri şehir ici eşyalarımız villadan alınıp dubleks eve taşıdılar firma çalışanları ve müşteri temsilcileri çok iyiydiler emeklerini esirgemeden söylenmeden çalışıyorlar çetinler nakliyatı ilk defa bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştık bundan sonra bütün çevreme de ben tavsiye edeceğim hayırlı günler

Mehmet YAŞAR 20.01.2020

çetinler nakliyat ve özel profesyonel ekibi ile İstanbul dan kayseri ye evimi taşıttım eşyalarım çok iyi profesyonel bi şekilde paketlendi mobilyam en ince detayına kadar özenle sökülüp paketlendi eşyam konuştuğum tarihi te adresime ulaştı hiç bir şekilde bir sorun sıkıntı olmayıp eşyamın yüklenmesini indirmesini özenli bir şekilde yapıldı ve eşyam söz verildiği tarihte adresime ulaştı kayseri çetinler nakliyat firmasına teşekkürlerimi iletirim.