Kayseri Ürgüp arası ev taşıma firması,Ürgüp küçük bir ilçe olduğundan dolayı nakliyat firması bulunmamaktadır.Nevşehir ve Kayseri ilimiz yakın olduğundan dolayı nakliyat ihtiyacını Kayseri ve Nevşehir den tedarik etmektedir,Biz kayseri firması olarak 2000 yılından bu yana pek çok kez gerek Ürgüp içerisi olsun gerek Ürgüp ten şehirler arası taşınacak vatandaşımıza yardımcı oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz,Biz 16 yıldır nakliyat sektöründe hizmet veriyoruz,istedik ki Ürgüp ilçesinde şube açalım ama ilçemiz turistik bir yer olduğu için taşınmalar pek olmuyor,Ürgüp ilçemiz peri bacaları ve balon turları ile ünlü bir ilçemizdir,

Birazda kendimizi sizlere tanıtmak isteriz:

Çetinler nakliyat 2000 yılında kurucusu Nurettin ÇETİN tarafından kurulmuş olup halen evden eve taşımacılık işinde hizmet sunmaktadır.Bizler 16 yıllık çalışmamızın ve kendimizi olan öz güvenimizle bu zamanlara geldik,Azim ve cabalar sonucu şu anda 4 adet büyük araç 1 adet orta boy özel eşya çeyiz eşyalarınız için tasarlanmış olan araçlarımız ile bütün taşınma ve zorunlu taşınmalar ( atamalar )için kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Kayseri Asansörlü Nakliyat Denilince İlk Akla Gelen Çetinler Olarak Sizlere Daima Kaliteli Profesyonel Asansörlü Taşımacılık Sunuyoruz. Kayseri Nakliye Firmaları İçinde Bulunan Firmamız Çetinler Nakliyat Sizler İçin Kaliteli Nakliyat Hizmetleri Sunmaktayız. Çetinler Profesyonel Nakliye Olarak Sizin İçin Daima En iyi Hizmet Sunmaktayız. Kayseri De Profesyonel Taşınmanın Tadını Çetinler Nakliyat İle Çıkarın. Bizden Kaliteli Profesyonel Taşımacılık Hizmeti Alırsınız.

CATEGORIES

TIKLA ARA