Evden eve taşımacılık hakkında bilgiler,Eviniz mi taşınacak? daha önceden hiç taşınma işiniz olmadı ve nakliyat işlerinin nasıl olduğunu bilmiyorsunuz? Evden eve taşımacılık çok zor bir iştir.Ev taşıtmak daha zordur,nakliyat firması aranacak içlerinden güvenilir ve profesyonel taşıma işi yapanlar seçilecek daha önemlisi bu firmaları seçerken çok dikkat edilmesi geren noktalar korsan firmalara denk gelmemek,korsan diyoruz neden?çünkü ne k-3 yetki belgesi var ne bir yazıhanesi var nede yanında ev taşımayı bilen adam yok,tabi hepsi korsan ve eleman konusunda yetersiz mi?hayır gayet işini iyi yapan firmalar var,onlara kesinlikle hiç bir şey demiyoruz.Yıllarını bu mesleğe adamış insanlar firmalar var kimsenin hakkını yemememiz lazım,biz biraz da kendimizden bahsetmek isteriz….

ÇETİNLER NAKLİYAT 

Çetinler nakliyat 2000 yılında kurucusu Nurettin ÇETİN tarafından kurulmuş olup halen faal bir durumda çalışan 16 yılını evden eve taşımacılıkta geride bırakmış bir firmadır,Çetinler nakliyat 16 yıllık meslek hayatında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hep kendisine prensip etmiş olup daima bunu gerçekleştirmiştir,Bizim için en önemli olan nokta kaliteli taşımacılık güven ve daha önce belirttiğimiz gibi müşteri memnuniyeti,ile daha ileri hedeflere ulaşmaktır,

ÇETİNLER NAKLİYAT İLE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Çetinler nakliyat ile asansörlü taşımacılık ayrıcalığından yararlanın,asansörlü taşımacılık nedir?Asansörlü taşımacılık tamamen teknolojiden yararlanarak yapılmış araç üstüne monte vaziyettedir,eviniz yüksek katta mı? hiç sorun değil dış cephe kurulumlu eşya ve yük taşıma asansörler ile sizleri yüksek katlara kısa zaman dilimde taşıyoruz.