Kayseri Çetinler Evden eve nakliye firmamız; siz değerli müşterilerimiz için en iyi ve en kalite hizmeti en güvenilir ortamda vermeye gayret göstermektedir. Bu gayretimizin sonucu bize olan güveninizden dolayı tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.Kayseri merkezli firmamızın Türkiye’nin bütün illerine taşıma yaptığı gibi, kayseri dışındaki merkezlerimizden bu hassasiyetli çalışmamızı sürdürmekteyiz. Bize olan güveninizi boşa çıkarmadan taşıdığımız kıymetli eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görüp son derece huzur içinde bize bırakabilirsiniz.
Şehirlerarası nakliyat işleminde sigorta işlemi yapılmakta olup müşterinin bir kaza veyahut başka bir durumda mağdur kalmasını sıfır indirgemeye çalışmaktayız.
Kayseri Çetinler evden eve nakliyat hizmetlerinde yılların verdiği deneyimle hizmet vermekte olup sektörünün profosyonel alanlarda hizmet vermeye adamış firmalardan biridir. Alanında kendinden başka diğer firmalarla rahatça rekabet etmeye yetecek profosyonel teknik ve lojistik desteği vardır. Kaliteli bir hizmeti kendine prensib edinmiş bir firma olup nakliyat alanında gelişen teknoloji ile birlikte yeni taşımacılık sistemlerini kullanmaya yıllar önce başlamıştır. Hizmetlerinde tamamen müşteri memnuyetini esas almış bir firma olan Kayseri Çetinler Nakliyat müşterileri için tamamen ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. İşte bu tüm esaslar sayesinde nakliyat sektöründe giderek yükselmiş sektörünün öncü bir firması olarak nakliyat sektöründeki yerini giderek sağlamlaştırmıştır.

Hizmet verdiğimiz alanlar Evden eve nakliyat, Uluslararası evden eve nakliyat, Depolama, Gümrükleme, Asansörlü nakliyat, Banka eşyası taşıma, Ofis büro nakliyat, Ambalajlama paketleme gibi hizmet alanlarımız vardır.
Güvenli Nakliye

Nakliye işlemleri sırasında eşyalarınıza zarar gelmemesi için titizlikle çalışırız.

Hızlı Taşımacılık

Taşınma sırasında zaman oldukça önemlidir.Siz müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesi için özveriyle çalışırız.

Güvenilir Depolama

Eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulmak nasıl sizin en büyük isteğinizse bizimde en büyük amacımız.
Eşyalarınız düzenli olarak paketlenip, alınır
Araçlarımızda zarar gelmeyecek şekilde istiflenir
Teslim aldığımız haliyle teslim edilir.
Müşterilerilerimizin Memnuniyeti

CATEGORIES

TIKLA ARA