kayseri ev taşıma,Çetinler evden eve nakliyat
2000 yılında kurulan firmamız 16 yıllık tecrübesi kaliteli ve profesyonel hizmeti ile kendini tüm Türkiye’ye tanıtmıştır,Yılların verdiği güven müşterilerimizin memnuniyeti ile buluşunca,İşimize olan bağlılıgımız kat ve kat artmaktadır.Evden eve nakliyat işi son günlerde cok rekabet görmeye başladığı bu günlerde korsan firmalarda artmıştır.Bizim müşterilerimiz ve dostlarımızdan tek istediğimiz tanımadıkları ve ya güvenmedikleri şahıslara veya firmalara güvenmemelidirler,Eğer profesyonel bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız,Çetinler profesyonel taşımacılık ile irtibata geçiniz.7/24 kesintisiz hizmet numaramız:(0554 605 37 04)bu numaradan nakliyat ile ilgili kafanıza takılan ne varsa,sorabilirsiniz.
Asansörlü evden eve nakliyat:
Asansörlü evden eve nakliyat,dış cephe kurulumlu eşya taşıma asansörleri ile eşyalarınız ve artık güvenilir ellerde,dış cephe kurulumlu asansörümüz ile eşyalarınızın hasar görme oranını minimuma indiriyoruz.
Evinizi, ofisinizi, işyerinizi, fabrikanızı, büronuzu, villanızı, ev, ofis veya parça eşyalarınızı şehiriçi şehirler arası ilden ile veya uluslararası ülkeden ülkeye taşıyacaksanız ve bu işi sizin yerinize yapan profosyonel eşya transfer hizmeti sunan firmamızın uzman deneyimli elemen kadrosuyla, eşya transferi için özel tahsis edilmiş kapalı saç kasa araçlarımız. Kaçıncı katta olursa olsun sorunsuz eşya indirip çıkartan araç üstü asansörlerimiz. Temizlik ve hijyen konularında tecrübeli paketleme elemanlarımız. Son teknoloji ürünü özel ambalajlama malzemelerimiz ile sizlere hijyenik, sağlıklı, gönül rahatlığıyla bi eşya taşıma hizmeti sunmak için biz buradayız.Müşteri memnuniyetini ilke edinen Çetinler nakliyat 16 yıldır sizlere profesyonel taşımacılık hizmetleri sunuyor.
Daha iyi hizmet için kendini sürekli yenileyen çetinler nakliyat, profesyonel eşya transferi anlayışı, eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri, exper hizmeti, asansör sistemleri, hijyenik ve güvenli çalışma stratejileri, monte ve demonte işlemleri ve eşya sigorta sistemiyle, nakliyat sektörünün standartlarını yükseltiyor, size ise mutlu bir yuva için adresi göstermekten başka bir iş bırakmıyor.
Profesyonel taşıma ekibimiz, eksperlerimiz ve 16 yıllık tecrübemizle evden eve taşıma sektöründe siz değerli müşterilerimize başta Ankara olmak üzere, İzmir ve İstanbul ile birlikte Türkiye’nin üç büyük şehrinde en kaliteli hizmeti vermekteyiz.
Taşımacılık sektöründe kalite, güven, özveri ile evden eve nakliyat adı altında Ev, Ofis, İşyeri, Fabrika ve diğer mekanlarınızı biz taşırken siz rahatlığın keyfiniçıkarıyorsunuz…
Taşıma kadromuzda uzmanlaşmış ekipler bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır.
Evden Eve Nakliyat , Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliye hizmetlerini , müşteri memnuniyeti esasına dayanan bir hizmet kalitesi ile uzun yıllardan beri yapmaktadır. Evden Eve Nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz , tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız “Sorunsuz Nakliyat” bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır. İşi uzmanına bırakın.Geniş bilgi için bir telefonunuz yeterli

Evinizi nakledeceğiniz şehirde, yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız ya da oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerektiğinde, ya da belirli süreli görevler için başka bir şehre veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak istediğinizde, Simge Nakliyat güvenle seçebilirsiniz.
Depolama işlemi sürecinde, eşyalarınız, köpük, ip, karton koli ve karton silindirik fıçılar kullanılarak paketlenir ve liste halinde teslim alınır. Daha sonra, bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde, liste halinde teslim edilir. Biz de kaldığı her ay için sizden kira talep edilir.
Eşya ve mallarınızı Çetinler evden eve nakliyat depolarında huzurla muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız, depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve bu şekilde depoda yerlerine alınırlar.
Depolama Hizmeti ve detayları hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz..
Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten soma etüt çalışması yapılır.
OFİS TAŞIMACILIĞI
Taşıma günü taşımamn daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.
Taşman ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşman ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır.
Öncelikli hedefimiz güzel TÜRKİYE’ye en iyi hizmeti sunabilmektedir. Eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesine kadar evden eve taşımacılık sürecinin her basamağında konusunda uzman personeliyle, sizin kaç gündür planladığınız ve kime taşıtsam diye endişe hatta zaman zaman taşıma esnasında olabileceklerden dolayı karamsarlığa kapılmış olmanızın yersiz olduğunu ispatlayacaktır. Asansörlü, sorunsuz, mutlu ve memnun olarak taşınma hizmetini almanız bizim için en önemli önceliktir. Ücretsiz expertiz isteyiniz. Ev eşyanızı açık kamyon veya sağlıksız nakliye araçları ile taşıttırmayınız. Ekibimizde bulunan tesisatçı beyaz eşyalarınızı sökerek marangozda gardrop ve eklemli masa v.b. sökerek taşınmasını gittiği yerde tekrar kurulmasını sağlar.

CATEGORIES

TIKLA ARA