kayseri nakliyatçı,ÇETİNLER yirmi yılı aşkın bir süre bu sektörde ” iyi hizmet mutlaka memnuniyet” parolası ile çalışarak hizmet vermektedir. Ücretsiz expert elemanımız bütün yükünüz, taşınma noktaları, istekleriniz dikkate alarak hesaplı fiyat çıkaracak teklif verecektir. Verilen teklif doğrultusunda taşıma işini bize verip vermemeniz konusu size kalmıştır. Görevi bize verdiğinizde memnun kalacağınızı taahhüt ederiz.

Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla varolan Çetinler Nakliyat; şehir içi ve şehir dışı “evden eve nakliye” hizmetleri vermektedir.

Yetişmiş uzman personeli, taşımacılık ve nakliye hizmetlerini ciddiye alan yöneticileriyle ÇETİNLER Nakliye “evden eve nakliye” terimini gerçek manada uygulayan sayılı firmalardan birisidir.

Hakkımzda daha detaylı bilgi almak için sitemizi gezebilir, iletişim sayfamızdan veya 0554 605 37 04 nolu telefondan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Nakliye sırasınca eşyalarınız yaşanabilecek tüm kazalara ve hasarlara karşı % 100 sigortalanmaktadır…
Çetinler nakliyat başta evden eve nakliyat olmak üzere, ofis, depo, işyeri, fuar vb. tüm nakliye işlemlerinizi profesyonelce ve zamanında gerçekleştirir. Bu alanlarda verdiğimiz genel hizmetler:

•Ücretsiz ekspertiz hizmeti
•Uygun ambalajın tesbiti
•Gerekli eşyaların demonte edilmesi
•Uzman personelin temini
•Eşyalarınızın paketlenmesi
•Sigorta işlemleri
•Zamanında ve sıfır hasarla taşıma işlemleri
olarak sıralanabilir.

ÇETİNLER NAKLİYAT, eşyalarınızın maddi ve manevi değerinin farkında olarak sadece uzman personelle taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Sıfır hasarla nakliye yapabilmemizin temelinde bu ilkemiz yatmaktadır.

Alanında profesyonelleşmiş sayılı firmalarda olan ÇETİNLER NAKLİYAT, aynı zamanda sektörde en uygun fiyatlarla hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak ve fiyat almak için bize iletişim sayfamızdan, ofis numaralarımızdan ve 0554 605 37 04 hattımızdan herzaman ulaşabilirsiniz.

CATEGORIES

TIKLA ARA