Asansörlü evden eve nakliyat,olarak yılların verdiği tecrübe ile TÜRKİYE’NİN her noktasına kesintisiz hizmet sunuyoruz.Asansörlü nakliyat günümüzde ev taşıma için güzel projelerden biridir. asansör kiralama hizmeti başta olmak üzere profesyonel evden eve taşıma işleri için ÇETİNLER EVDEN EVE NAKLİYAT kesintisiz nakliyat hizmeti sunuyor

Çetinler evden eve nakliyat ile taşınma stresi ortadan kalkıyor. Yılların verdiği tecrübe ve sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyatta deneyimli elemanlarıyla her zaman bütçenize uygun çözümler sunuyor.
Tüm elemanlarıyla organize ve planlı bir şekilde çalışan ve taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız, sizlerin taşınma esnasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı ilke haline getirmiştir.

Çünkü yılların bizlere öğrettiği en önemli konu; müşteri ihtiyaçlarını öğrenmenin ve karşılamanın başarımızın en büyük anahtarı olduğudur. Çetinler evden eve nakliyat olarak yurt içi evden eve veya ofisten ofise taşınma da, kısacası tüm nakliye işlemlerinizde, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz.

Taşınma öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz “Expertiz Sistemi” ile eşyalarınız tespit edilir. Ayrıca, eşyalarınız, taşınma sırasında gelebilecek tüm hasarlara karşı firmamız tarafından ücretsiz sigortalanır.Taşınılacak eşyaların listesi tutularak gerekli olan araç ve eleman sayıları ile ambalaj-paketleme için gerekli olan malzememe miktarı belirlenir. Örneğin, taşımada çok özel itina gerektiren eşyalar da görevlilerimiz tarafından tespit edilir. Sistemin sonucunda elde edilen bilgiler göz önünde bulundurarak fiyatlandırma yapılır.

CATEGORIES

TIKLA ARA