Evden eve nakliyat düzen ve tertip isteyen bir olaydır. İş’in sıralaması ve nelerin nasıl yapılacağının haritasının çizilmesi muhakkak olarak gerekli bir niteliktir. Öncelikle evden eve nakliyat için güvenilir bir nakliyat firmasının seçilmesi gerekir. Nakliyat firmasının seçimini de kalitesi, güvenilirlik durumu ve ücreti önemli rol oynamaktadır.

Ardından evden eve nakliyat için taşınacak eşyaların listesinin yapılması gerekir. Gerekli listelemenin ardından kırılacaklar ve kırılmayacaklar olarak ikiye ayrılması gereken bu eşyalar düzenli bir şekilde paketlenerek nakliyeye hazır hale getirilmelidir. Gerekli paketleme işlemlerinin ardından tüm yapılması gerekenler yapıldıktan hemen sonra nakliye firmasına haber verilerek nakliye edilecek eşyaların veya paketlerin yüklenmesi yapılır. Bu noktada önemli ve dikkatli yükleme işlemi büyük derecede önem arz eder. Nakliye firmalarının kendi elemanları tarafından yapılan bu yüklemelerde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesine büyük önem göstermeniz gerekir. Yükleme işleminin ardından nakliye aracı harekete geçer ve nakliye aracı nakliyat firmanızın size belirttiği saat ve gün içerisinde nakliye edilecek yere ulaşır. Ardından nakliye dilmiş olan eşyalarınız yine nakliye firmasını elemanları tarafınca gerekli ortama taşınır. Ve evden eve nakliyat işlemi de burada son bulur. Nakliye edilen eşyaların paket açımı ve yerleşmesi tarafınızca yapılmaktadır. Ama bu noktada profesyonel anlamda hizmet veren nakliyat firmalarını paketleme ve tekrar olarak paketlerin açılarak gerekli eşyaların düzene sokulması işlemi de yapılmaktadır ki bunu nakliyat firmanız ile görüşmeniz gerekmektedir.
Modern ve kaliteli hizmet anlayışımız ile istanbul genelinde olan hizmet kalitemizi sürekli olarak artırmaktayız.Bugün bir taşınmanın size getirdiği ek bütce zorlamasını minumuma indierek sunmayı tercih etmekteyiz.Öcelik ile sizlerden istediğimiz taşınmalarınızda her zaman saygılı ve emeğe gercekten deger veren kurumlar tarafından ev eşyalarınızın taşınmasıdır.

Bugün kayseri merkez ofisimiz dışında bunun yanında ayrıyetten Ağrı ve Tokat şubelerimiz ile yurdun dört bir yanında hizmet vermekten gurur ve kıvanç duymaktayız.

Taşınma yapacağınızz yeri gelip gören expertisimiz ücretsiz olup isteğe bağlıdır.
Taşınırken Dikkat Edilecek Konular

Taşınmadan 24 saat önce buzdolabının defrost edilmesi
Önemli Not: Yeni evinizde buzdolabını 2 saat çalıştırmayınız.
Bulaşık, çamaşır ve kurutma makinelerinin içlerinin boşaltılması ve hortumlarının sökülmesi
Elektrikli cihazların fişlerinin çıkarılması
Mutfak tüpünün en yakın LPG tüp gaz bayiine iade edilmesi
Mutfakta bulaşık bırakılmaması
Ütünün içerisindeki suyun boşaltılması
Yanınızda götüreceğiniz kıymetli ve değerli eşyaların hazırlanması
Apartman yöneticileri, site yönetimi ve apartman görevlilerinin bilgilendirilmesi
Gazete, ekmek servisinin iptal edilmesi
Mümkünse asansörün taşınma sırasında kullanılması için izin alınması
Taşınma sabahı için evinizin önünde kamyon için park yeri ayrılması
Yeni evde ilk sabah yemek için erzak hazırlığının yapılması
Çocuklar için oyuncak ve yiyecek organizasyonu yapılması
Evcil hayvanlar için gerekli yemek ve malzemenin ayarlanması
Yeni evdeki ilk gün için giyeceklerin yanınızda götürülmesi
Taşınmadan bir gün sonra eski evin elektrik, su, telefon gibi aboneliklerin iptal edilmesi

CATEGORIES

TIKLA ARA