Kayseri Çetinler Evden eve taşıma adına kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmeti sunan en iyi firma olan çetinler Ambalajlama sistemini dahada geliştirirek streç sistemi ve onun üzerine havalı naylon patpat kullanmaktadır.Bizlere taşınmanız gereken günü ve saati bildirdiğiniz tarihten itibaren en iyi olanı sunabilmek için sigortalı bir nakliyat olanağı sağlar.

Ev ve ofis taşımacılığında kaliteli ve çağdaş hizmet sunuyoruz iso 9001 belgemiz kalitemizin göstergesidir.
Bizler sizlere taşınmada büyük indirimler ile en ucuz taşınmayı sunmayı garanti etmekteyiz.Kayseri Çetinler merkezli kurumumuzda en iyi olan sargı ve ambalaj malzmelerini kullanmaktayız.Öncelikle marangozlu elemanlarımız ile sökülmesi gereken herseyin sökümünden bizzat sorumlu olarak hizmet vermekteyiz.

Örneğin bir buzdolabının 2 000 tl olduğu bu zamanlarda biz her zaman bu tür malzemeleri çift sargı uygulamaktayız.

Ambalaj sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi arayınız.Sizlere yedi 24 hizmet vemekteyiz.
Kayseri Çetinler Nakliyat taşımacılıkta sorunsuzluk ilkesine inanmaktadır.Kusursuz olarak nakliyat ve depolama alanında olmayı hedeflemekteyiz.Bizler sizlerin bize kazandırdığı deneyimler ile ssektörde her zaman önde gelen firma olduk.

Asansörlü nakliyat uygulamasını önclikle biz uyguladık ve her daim çalışmalarımıza bu kapsamda ağırlık ile hizmet vererek sürdürdük.

Ev ve ofis taşımacılığı konusunda sizlere sorunsuz ve kaliteli olarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz.Öncelikli olarak her daim en iyi olanı sizlere vermeye amac edinmiş bir kurum olmanın haklı gururu ile yaşamaktayız.Markamızın uluslararası alanda tescil edilmesi ile sizlee Avrupai sartlarda hizmet sunmaktayız.

Ev taşımacılığı konusunda bizlerden 24 saat boyunca hizmet alabilir ve taşımalarınızda hizmet alabilirsiniz.
Kalitemizden ödün vermeden avrupa standartlarından şaşmadan yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz.Biliyoruz ki yapılan işin hakkını verebilen her zaman kazanır ve kendi kalitelisini ortaya koyar.Biz işimizi ciddiye alıyoruz her müşterimize aynı kaliteyi sağlıyoruz.Sahip olduğumuz teknik imkanları ve alt yapımızı tüm olanakları en iyi şekilde ve verimli olarak kullanıyoruz. Müşterilerimize her zaman saygılı,mesafeli ve kendilerini eşyalarını emin ellere bırakmanın rahatlığı yaşatma gayetimiz bize güç katıyor
Kurumsal Nakliyat ile taşınma artık problem değil zevk olacak lütfen bizlere danışmadan taşınmayınız.

CATEGORIES

TIKLA ARA