EŞYALARINIZI GÜVECE İLE TAŞIYORUZ
eşya taşınırken günümüzün en büyük sorunu üst katlardaki dairelere eşyanın nasıl Taşınacağıdır  Apartman merdivenlerinin yeterli genişliğe sahip olmaması ve asansörlerin de eşya taşımaya uygun olmayışı büyük zorluklar getiriyor. Çetinler Asansörlü Nakliyat olarak siz müşterilerimizin bu zorluğu aşmasına yardımcı oluyoruz. Artık ev taşımak bir dert olmaktan çıkıyor.
Çetinler Asansörlü Nakliyat evinize geliyor, siz çayınızı kahvenizi içerken eşyalarınızı özelliklerine uygun ambalajlıyor, de monte hale getiriyor, çamaşır makinenizi, bulaşık makinenizi, araca uygun bir şekilde yerleştiriyor. Kaçıncı kat olursa olsun emniyetle eşyalarınızı Asansörlerimiz Yardımı ile kısa zamanda taşıyoruz. Gittiğimiz yerde monte edilmesi gereken eşyalar istediğiniz yere kuruluyor. Makineleriniz kullanılır hale getiriliyor.
Artık evinize taşındığınız ilk günü ocağı yakamadığınız için çay demleyememekten, makinesi kurulmadığı için çamaşır yıkayamamaktan hatta yatacak yer olmadığı için otele gitmekten kurtuluyorsunuz. Tüm bu konforun yanında eşyalarınızı Çetinler Asansörlü Nakliyat olarak olası hasarlara karşı sigortalıyoruz. Ambalaj yaparken çift katlı özel patlar kullanıyoruz. Bu sayede tüm eşyalarınızı görmek istediğiniz sağlamlıkta sizlere teslim ediyoruz.
Kaliteli hizmetiyle Çetinler ’den, asansörlü nakliyecilikte bir yenilik! Ev ya da ofis eşyaları taşınırken, eşyaların hasar görmesi endişesi yaşanır. Çünkü nakliye firmaları genellikle eşyalara sözlü olarak teminat verir fakat nakliye sırasında eşyaların başına bir şey geldiğinde genellikle karşılamazlar ya da eksik karşılarlar. Bu eksik karşılamayı yaptırmak dahi uzun uğraş ve münakaşalara yol açabilmektedir. Biz Çetinler olarak evde eve fiyatlarımızı uygun tutuyor, hem de üst düzey hizmet veriyoruz. Bunun yanında en önemlisi çok özel bir hizmet olan sigortalı nakliye hizmeti veriyoruz.

Evden eve fiyatlarını önemsiz düzeyde etkileyen nakliye sigortası ile eşyalarınızın değeri belirlenir. Küçük bir prim karşılığı eşyalarınız sigortalanır. Yani güvenceniz resmiyet altına alınır. Nakliye sırasında oluşabilecek herhangi bir miktardaki hasar bu sigorta sayesinde ödenir.

Ülkemizde nakliye sigortaları, yalnızca araç içindeki eşyayı, aracın geçirdiği kazaya istinaden teminat altına alır. Araç dışında oluşabilecek hasarları hiçbir şirket teminat altına almamaktadır. Evden eve fiyatlarını uygun tutarak asansörlü nakliye yapan Çetinler , sizinle özel bir sözleşme yaparak eşyalarınızı asansörlü taşıma süreci dahil olmak üzere güvence altına alır. Çetinler ’ın evden eve fiyatlarını ve hasar güvence kapsamını değerlendirmeden karar vermeyiniz.