Çetinler Taşımacılığa Hoşgeldiniz
2000 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya nakli yapmaktayız. Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile hizmet vermektedir.
Yılların bize kattığı tecrübe, her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli, güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.
Eşyalarınız öncelikle tecrübeli eksperler tarafından ekspertiz yapılıp, taşımada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapılmasından sonra mutabık kalındığı tarihte ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir.
Taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlar firmamız tarafından karşılanır. evdeneve taşımacılıkta lideriz…

7/24 Destek Hattı
Çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri departmanımız ile taşınma öncesinde, taşınma sırasında ve taşınma sonrasında daima yanınızdayız.

Titiz, Güvenli ve Sigortalı Taşıma Hizmeti
Eşyalarınız en kaliteli ambalaj malzemeleri ile özenle paketlenir ve işinin uzmanı taşıyıcı ekip tarafından özenle nakliye aracına taşınır. Yolda, araç içerisinde meydana gelebilecek hasarlara karşı eşyalarınız sigortalanır. Böylelikle eşyalarınız eski evinizde nasılsa, yeni evinize de öyle ulaştırılır.

Taşınırken nelere dikkat edilmeli
Evinizi taşımaya karar vermeden önce sizin ve eşyalarınızın daha az zarar görmesi için neyi nasıl yapacağınızı planlamanız düşündüğünüzden çok daha önemli. Yeni evinizde yeni hayatınızda tam mutluluk istiyorum diyorsanız gelin bizim size vereceğimiz önerilere bir bakın ve çok basit görünen şeylerin bile taşınmanızı ne kadar kolaylaştıracağını görün!
Eşyaları nasıl paketlemeli?
Taşınmaya başlamadan önce taşınma planınızı yapın. Taşınacak eşyaların listesini yapmak, eşyalarınızı gözden geçirmenizi, artık kullanmak istemediğiniz ve taşınmayı gereksiz yere zorlaştıracak olanları ayıklamanızı sağlayacaktır. Ayrıca taşınma esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz koli, ip, makas,ambalaj kağıtları, tornavida gibi malzemeleri elinizin altında hazır bulundurmak da size taşınma işleminde büyük vakit kazandıracaktır.

CATEGORIES

TIKLA ARA