Kayseri asansörlü nakliyat,Kayseri Çetinler Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri, 2013 yılında ev, ofis, büro vb. nakliyat ve taşımacılık uygulamalarında en iyi hizmeti verebilmek için Kayseri de kurulmuştur. Dünya teknolojilerini yakından takip eden, lojistik altyapısını sürekli yenileyen firmamız genç, tecrübeli ve özel eğitimli personelden oluşan uzman kadrosu ile, müşterilerine daima en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunma gayreti içerisinde bulunmaktadır.Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız, taşımacılığını gerçekleştirdiği tüm eşya veya ürünleri sigorta altına almaktadır. Web sitemizi veya sabit/gsm telefon numarlarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için değerli müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz..Çetinler Evden Eve Nakliyat Kayseri de taşıma sektörüne getirdiği birçok yenilikle önemli adımların sahibi olmuştur. İş bölümlerini sağlam ve sağlıklı bir şekilde yapan Çetinler Evden Eve Kayseri nakliyat sektöründe ‘1 numara’ olmayı başarmıştır.
Ağırlıklı müşteri potansiyelini birbirine tavsiye eden geniş bir çevre üzerine kuran Çetinler Evden Eve Nakliyat, hizmet sektöründe memnuniyetin en önemli reklâm olduğu gerçeği ile Kayseri Çetinler evden eve nakliyata yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. ‘Herkesin eşyası kendisi için değerlidir’ sloganıyla, taşıdığı her eşyayı kendi eşyası gibi sahiplenmektedir.
Alternatif hizmetleri ile önümüzde dağ gibi büyüyen ev veya ofis taşıma işlemlerini siz fark etmeden kolaylaştırarak sorun olmaktan çıkarmayı ilke edinmektedir.
Çetinler EVDEN EVE NAKLİYAT Kayseri’de yük asansörlü, temiz ve ekstra korumalı malzemelerle modern ve sağlıklı taşımacılık yapan en seçkin nakliye firmasıdır. Yılların deneyimiyle oluşturulan geniş ve kapsamlı servis anlayışı bunun en bariz ispatıdır. Özel ambalajlama malzemeleri, uzman kadro ve deneyimli ekipleri; mobilya ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile müşterilerine istemleri çerçevesinde hizmet etmekten onur duyar.

CATEGORIES

TIKLA ARA