Kayseri nakliyat

kayseri nakliyat,
Büyük taşıma filosu 19 yıllık tecrubesi ve deneyimli kadrosu ile “Çetinler NAKLIYAT” zahmetli sevkiyat problemlerinizi sona erdirir, titiz servislerimizle tamamen sizin emrinizdeyiz. Paketlemeden sigortaya, gümrük formalitelerinden sevkiyat şekline kadar karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri çözmeye hazırız.
Varılacak yer ne kadar uzak olursa olsun önceden planladığınız süreye kesinlikle uyarız, mesafeler bizim için önemsizdir. Eşyalarınızın evden eve, ülkeden ülkeye, kıtadan kıtaya taşıyabiliriz yeğane gayemiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmektir, bize sadece taşıma isteğinizi iletiniz. Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi sekilde nasıl taşınacağını ve hangi yol ile sevk edileceğini size bildiririz. Becerikli elemanlarımız en elverişli ve en gelişmiş ambalaj malzemesiyle eşyalarınızı paketler gümrük işlemleri için gerekli girişimlerde bulunur ve evinize sevk eder.
Çetinler Nakliyat Değişen zaman ve gelişen ticaret hacmine uygun olarak kendini yenilemiş ve kalite anlayışı müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek bu günlere gelmiştir.
Taşınacak ev, ofis eşyalarınız için ekspertiz personelimiz taşınacak bütün eşyaları görerek, kamyon büyüklüğü, sigorta bedeli gibi kriterleri değerlendirmeye alıp size en uygun taşıma hizmetine karar veriyor.
Şirketimiz sizinle ön anlaşma sagladıktan sonra yetkili personel, sizden randevu alır ve belirttiğiniz adrese ekspertiz uygulamaları için gelinir, ekspertimiz taşınacak eşyalarınızı kontrol ettikten sonra gerekli diğer incelemeler ve değerlendirmeler yapılır. Burdaki amaç eşya durumuna göre eşyalanırınız ne tür araçla taşınacağı, mümkünse nakliyenin tek seferde olup olamayacağı, nakliye esnasında kullanılacak personel sayısı gibi konuları değerlendirmektir. Bunun haricinde ne kadar ambalaj malzemesi kulanılacağı da gönderilen ekspertiz personelimiz tarafından belirlenir. Size sağladığımız ekspertiz hizmetimiz tamemen ücretsizdir.
Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı Eksperiz işleminden hemen sonra nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır.
Eşyanız çoksa, bir gün önceden ambalajlama ve paketleme elemanları gelip gereken ambalajlama işlemini yapar. İkinci günde taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar hem ambalajı yapıp, sonrada taşıma işlemini yaparlar.
Tam donanımlı full malzemeli son model araçlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.Eşyalarınızın sorunsuz ve güvenilir bir yolculuk yapabilmesi için tüm şartları sağlamaktayız.Eğitimli elemanlarımız ile nakliyatın çok basit bir işlem gibi hallolduğunu gördüğünüzde sizde ne kadar önemsendiğinizi anlayacaksınız.

TIKLA ARA 📞 0532 136 50 38