Artık Kayseri içerisin de yaşamakta olan vatandaşların da sorunsuz bir biçim de nakliyat hizmeti alabilecekleri bir firma var. Üstelik; bugüne kadar görmüş olduğunuz sabit diğer nakliyat firmalarından da tamamen farklı olan, sizlere tüm bilindik hizmetleri; en kaliteli şekilde sunan bir firma.

Çetinler Nakliyat, ister şehirler arası; ister şehir içi olacak şekilde Kayseri’de olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde evden eve nakliyat hizmet sunar. Taşınmasını istediğiniz tüm eşyaların gerekli listesini yaparak önce paketleme ve amblajlama, sonrasın da ise nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu yaşanan aşamalar da ise tamamen profesyonel ekipleri ile sorunsuz olarak çalışmalarını yürütür.

Örneğin; paketleme, ambalajlama, taşıma ya da benzeri diğer konular da bir çok firma gibi sürekli olarak sabit bir ekip ile çalışmaz. Tüm aşamalar da alanın da uzman kişiler ve ekipler ile çalışarak; eşyalarınızın asla zarar görmesini engelleyerek vaktin de tarafınıza ulaşmasını sağlar.

Çetinler Nakliyat 16 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile başta Kayseri olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir. Değerlerimiz arasında müşteriler, çalışanlar, dürüstlük, iletişim ve mükemmellik değerlerini taşıyan kaliteli bir taşımacılık şirketidir.

“Bilinçli taşımacılık” kavramını çok iyi benimsemiş ve rakiplerinden bir adım önde olan Çetinler Nakliyat geniş referans ağı ve işin gerektirdiği ekipman ile sizlere bir telefon kadar yakındır. Sizlere göstermiş olduğumuz özeni eşyalarınıza da gösteriyor ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti sergiliyoruz.

Sizlere hizmet verdiğimiz alanlar arasında evden eve nakliyat, eşya depolama, paketleme, ambalajlama, profesyonel akıllı eşya depolama, ofis büro nakliyesi, uluslararası lojistik taşımacılık, piyano taşıma, para kasası taşıma, antika eşya taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir.
Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürler…