Kayseri deki nakliye firmaları işini doğru düzgün nakliye firması yoktur. Ve Kayseri Çetinler Asansörlü taşımacılık kayseri’ nin güvenilir firmasıdır. ömrünü bu işe adayan kayseri çetinler nakliyat güvenilir hizmet anlayışı ile sizlere daima kaliteli profesyonel taşımacılık hizmeti vermiştir.

Kayseri Çetinler Nakliyat Kimdir ?

Kayseri ÇETİNLER evden eve Nakliyat 1999 yılından bu güne sizlere daima 7/24 kesintisiz hizmet vermiştir ve Sizlerden % 100 müşteri Memnuniyeti sağlamıştır. Çetinler profesyonel nakliye hizmetleri içerisinde şunlar da vardır ” Şehir içi şehirler arası, asansörlü evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, Nakliye hizmetleri, Profesyonel Nakliyat, tekstil taşımacılığı, vs. ve Bir den çok hizmetlerimiz vardır. 17 yıllık tecrübemizle sizlerin güvenin kazanmışızdır. Kayseri de İlk önce küçük bir pikap ile bu evden eve nakliyat sektörüne girmeyi başarmışızdır. Ve ondan sonra büyük araç alıp şehir içi şehirler arası nakliye yapmışızdır.ve 15. Kat dahil asansörlü taşımacılık hizmetini kayseri’ ye sunmuşuzdur. Kayseri halkı memnun kaldı için 2. asansörümüzü’de almıştır ve Bu sektör’de hızlıca büyüyen firmamız sizin için şehirler arası taşımacılık’ ta %15 indirim yaptık, şehir içi taşımacılık’ ta ise %10 indirim yapıyoruz.

Asansörlü taşımacılık’ta ise 15. kata kadar rahatlıkla eşyalarınız güvenilir bir şekil de taşıyoruz. Sizin memnuniyetin içi bu güne gelen firmamız sizlerin bir çok ile tahini çıkıtı için biz bu indirimleri yaptık. Taşınmanın Kolay ve rahat yolu. Bizden kaliteli profesyonel taşımacılık hizmeti alırsınız. Çetinler asansörlü evden eve kurumsal taşımacılık hizmetleri.

CATEGORIES

TIKLA ARA