Profesyonel Çetinler Evden Eve Nakliyat firması olarak kuruluşumuzdan buyana evden eve nakliyat hizmetini en üst seviyeye çıkarmak için günümüz tüm teknolojik gelişmelerden faydalanarak sizlere daha rahat ve daha kolay bir nakliye hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Firmamız evden eve nakliyat işleminde kusursuz hizmet vererek kısa sürede müşterilerin hafızalarında yer edinmiştir. Yapılan tüm çalışmalarda göstermiş olduğumuz başarılarla önemli referanslar kazanmıştır.Firmamız 1960 yılından bu yana evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektörü günümüz sektörleri arasında en yoğun ve en popüler olan sektördür. Fakat diğer sektörlere nazaran firmaların başarı oranları diğer sektörlere göre yüzdesi çok düşüktür. Sonuçta bu iş yapan insanlar bu işin eğitimini alan insanlar değildir. Taki firmamız devreye girene kadar.
Firmamız en alt kademede eğitim verdiği elemanlarla sektörde profesyonel adını taşıması için gerekli donanımlar kazandırmıştır. Firmamızın bünyesinde çalışan elemanlar firmamızın kadrolu ve sigortalı elemanlarıdır.
Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız evden eve nakliye işlemlerinin ne kadar kolay olduğunu sizlere yaptığı ve yapacağı hizmetlerle sunmuş ve sunacaktır.
Firmamız 1990 yılında kayseri’de başladığı evden eve nakliyat hizmetine doğunun en üç iline kadar gelerek şube açarak kayseri ilindeki vatandaşlarımızın ev eşyalarını güvenli ve sigortalı bir şekilde taşımaktadır. kayseri ilinde yapılan tüm taşıma işlemleri firmamızın profesyonel ekibinin bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
Çetinler evden eve nakliyat hizmetinde bulunan firmamız tüm taşıma işlemlerinde müşterilerimize hem hizmet hemde fiyat konusunda yardımcı olmaktadır.
Sizde profesyonel bir nakliye şirketi ile çalışmak istiyorsanız hemen arayın.Çetinler nakliye sinde Uzun yıllar sektörde çalıştıktan sonra, 1990 senesinde bir karar alarak bilgi ve tecrübelerimizi müşteriye doğrudan kendimizin sunmasının daha iyi olacağı kanaatine vardık. Bu karardan sonra evden eve için tasarlanmış araçlarımızı kendi özsermayemiz ile oluşturduk ve araçlarımızın içlerini modern ambalajlar ile donattık. Şirket ortakları bir araya gelerek elemanlarımızın ne kadar tecrübeli olsalar da belli bir eğitimden geçmeleri gerekliliğinden hem fikir olduk.Buna mukabil çalışanlarımızı belli bir müddet gerek ambalaj, gerek taşıma, gerekse müşter ile münasebetleri konusunda eğittik . Yoğun bir eğitimin ardından doğru düzgün çalışma anlayışı güderek işlerimize başladık. 1990 yılından bu güne kadar halen çalışanlarımızı belli periyotlarda eğitiyor, araçlarımızı her daim temiz ve bakımlı tutuyor, ambalaj malzemelerimizi eksiksiz temin ediyoruz.

CATEGORIES

TIKLA ARA