Kayseri’de Nakliyat Şirketleri arasında kaliteli profesyonel ve garantili bir şekilde taşıyan firmamız Olan Kayseri Çetinler Nakliyat Sizlere daima Kaliteli taşımacılık hizmeti sunar. Kayseri’ de 14. kat dahil asansörlü taşımacılık hizmetini getiren firmamız sizlere kusursuz hizmet sunar.kayseri ve çevre illere taşımacılık yapan firmamız kaliteli nakliye yapmayı her zaman kendine prensip haline getirmiş ve müşteri memnuniyeti odaklı taşıma yapmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. Sizlerde hem profesyonel hem de kaliteli taşınmayı uygun fiyata yaptırmak istemez misiniz? Biz Çetinler nakliyat ailesi olarak kaliteli taşıma işini her zaman uygun fiyata yapmayı istiyoruz.Sizlerde taşınma işlerinizi hem kısa zaman diliminde hem de uygun fiyat yaptırmak için yapacağınız tek şey müşteri destek ve nakliyat talebi hattımız:0554 605 37 04 numaralı hattımızdan 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Taşınmadan önce eşya analizi yaptırınız:

Taşınmadan önce yapmanız geren Çetinler evden eve nakliyat müşteri temsilcimizi aramanız yeterli olacaktır.Eşyalarınızı yerinde inceleyen elemanımız sizlere taşınmadan önce taşıma hakkında bilgilendirecektir.Sizlerin talepleri doğrultusunda eşyalarınızın anahtar teslimi sadece taşıma yada toplamalı hizmetlerimizden hangisini tercih ettiğinizde sizleri ambalaj ve eşyalarınızın nasıl taşınacağı hakkında bilgiler verecektir.

Asansörlü nakliyat tercih edilirse:

Asansörlü nakliyat tercih edilirse eşyalarınızın hem kısa zaman diliminde hem de hasar görmesi en alt seviyeye inmiş olacaktır.

Araç evden eve nakliyat için tasarlanmış mı?

Aracımız tamamı ile eşya taşımacılığı için tasarlanmış olup aracımızın içi komple mobilya döşenmiştir.

CATEGORIES

TIKLA ARA