kayseri taşımacılık,Tespit ve Antlaşma
Öncelikle ücretsiz eksper hizmeti ile eşya tespiti yerinde yapılır.
Eşyanın miktarına göre uygun araç ve ekipman ve taşınma zamanı belirlenir.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda araç ve hizmet temin ederek mamüllerinin nakliye navlun fiyatlarını en aza indirerek ve müşterilerinin kendilerinden memnuniyetini her konuda olduğu gibi nakliye konusunda kazandırmak. Sloganımız : Bizlerle çalışmak kahvenizi yudumlamak kadar kolay ve rahattır.
Sizlerin duyduğu güvene sahip çıkıyoruz ve bu güveni sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için uzman personelimizle çalışıyoruz.
Şok fiyatlarla kampanyalı taşımacılık. Evden eve şehir içi  ve şehirler arası  ambalajlı, montajlı toplamalı, hasara karşı sigortalı, kadrolu marangozlu, elemanlarımızla uygun fiyatta hizmetinizdeyiz.
Türkiyenin heryerine karşılıklı seferlerimiz vardır. Yani Türkiyenin hangi il ve ilçesinde olursanız olun Kayseri ve civarlarına gönderilecek eşyalarınızda hizmetinizdeyiz. Haftanın 2 gününde bölgelere servisimiz mevcuttur. Her türlü yazlık ve parça eşya itina ile taşınır. kayseri Nakliyat şimdilik şehir içi taşımacılık işini sadece kayseri il ve ilçelerinde hizmetinize sunmaktadır. Kayseri evden eve nakliyat, alanında firmamız çetinler nakliyat ile eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli bir şekilde taşımaktayız. Ev taşımacılık yanı sıra ofis, büro, fabrika yükü taşımacılık gibi birçok alanda taşımacılığı yapılmaktadır.
Kayseri Evden Eve Nakliyat, alanında çetinler Nakliyat, ollrak kaliteli hizmet sunması gerektiğinin bilincindedir. Kalitenin, uzman bir ekip ve yeterli donanımla sağlanabileceğini göz önünde tutan Çetinler,Kayseri Evden Eve Nakliyat, kuruluşundan bu yana bünyesinde eğittiği personeli, kaliteli ve yeterli ekipmanıyla kalitenin temel şartlarını yerine getirmektedir.
Teslim alınan eşyayı, teslim edene dek kendi malı gibi koruyan Çetinler ,Kayseri Evden Eve Nakliyat, nakliye işinin ciddi bir iş olduğunu bilir ve sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir.Sağlıklı bir nakliyat için, nakliye esnasında asansör kullanımına özen gösteren Çetinler ,Kayseri Evden Eve Nakliyat, alanında yeterli ekipmanı ve araç filosuyla günde 10 ev taşıma kapasitesine sahiptir firmamız.
Firmamız kayseri evden eve nakliyat sektöründe 2000 yılında beri siz değerli müşterilerimıze
Eşyalarınıza uygun araçlar ve eşyalarınız geniş araçlarımızla taşınmaktadır.
Firmamız müşterilerimiz tarafından referans gösterilerek birçok insana duyurulmuştur.
Yapılan bu program uzman personellere teslim edilmektedir.
Bunun sonucunda eşyalarınız temiz bir ortamda paketlenerek sınıflarına göre ayrılmaktadır.
Eşyalarınız aracımıza belirli bir sıraya göre istiflenmektedir. En büyük ve sağlam eşyalar aracımızın iç kısmına koyulmaktadır.
Daha sonra boy sıralaması yapılarak eşyalarınız zarar görmemesini sağlanmaktadır.
Evden eve nakliyat yaptırmak isteyen müşterimiz kesinlikle taşınma esnasında eşyalara elini sürmemektedir ve yorulmamaktadır. Monte ve demonta edilmesi gereken personelımız tarafından ücretsiz monte edilmektedir.Kayseri Firması Olarak evden eve nakliyat, ta % 100 Müşteri Memnuniyeti çalışıyoruz Uzman ve güler yüzlü çalışanlarımızla firmamız 7 / 24 saat taşıma işlemini
gerçekleştirmektedir.
çetinler Nakliyat ile , kayseri den, evden eve nakliyat sektöründe nakliye konusunda uzman elemanlar ve geniş araç filosu ile siz değerli muşterilerimizin hizmetindeyiz.

CATEGORIES

TIKLA ARA