Hakkımızda:Çetinler nakliyat kimdir? 2000 yılından bu yana nakliyat hizmeti veren firmamızın temeli kayseri de atılmıştır.Firmamız tamamen kurumsal olup hiç bir şekil de profesyonel hizmetinden taviz vermemiştir,16 yıllık hizmet hayatımız da müşteri memnuniyetini üst safhada tutan firmamız sizlerin nakliyecisi haline gelmek istemiştir.Kayseri de nakliyat işleriniz de tek adres Çetinler profesyonel eşya taşımacılığı.Evden eve taşımacılık günümüzde yaygınlaşan sektörler arasına kısa bir zamanda yer almıştır.Tabi yaygınlaştığı için rekabet ve korsan da firmalarda üremiştir.biz Çetinler evden eve nakliyat olarak yılların verdiği tecrübe ve güvenin  bizlere göstermiş  olduğu müşterilerimizin bizi tercih etmesi bizlere ayrıca memnun etmiştir. Ev taşımak görüldüğü gibi kolay değildir. Bizler ev taşımanın en güvenilir adresiyiz.Yıllık Tercübemiz ve geniş referans çevremizle hizmetimiz kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz. Sizde profesyonel evden eve taşımacılık hizmetimizden yararlanmak istermisiniz.

O zaman yapacağınız tek şey telefon numaramızı arayıp alo Nakliyat 0554 605 37 04 no lu Çağrı merkezimizi arayarak Yerinizi ayırtınız.Eşyalarım nasıl ambalajlanacak  Eşyalarınız eksper elemanımız evinizde eşyaları inceledikten sonra hangi ambalaj malzemesi Kullanılacağı hakkında sizleri Bilgilendirecektir.

Asansörlü Taşımacılık Nedir ?

Ev Eşyası İçin Tasarlanmış Olan Dış Cephe Kurulumlu asansörümüz ile Eşyalarınızı Hasarsız Bir Şekilde Nakil ediyoruz.Sizde yüksek katlara taşınmanın Rahatlığıyla taşının. evden eve nakliyat ‘ ta sadece profesyonel taşımacılık hizmeti veren firmamız 14 kat dahil asansörlü taşımacılık hizmet vermektedir. Bizden Kaliteli Profesyonel taşımacılık hizmeti alırsınız.

CATEGORIES

TIKLA ARA