Evden eve nakliyat hizmetini Kayseri odaklı olarak bütün Türkiye’ye sunan firmamızdan profesyonel hizmetleri uygun fiyatlarda alabilirsiniz.
Ev ofis taşımacılığı bizim işimiz. Eşyalarınızı taşırken kesinlikle hijyenik koşullara dikkat etmekteyiz. Kullandığımız bütün ambalaj malzemeleri sizlere özel olup aynı zamanda darbe emici niteliktedirler.
Bütün çalışanlarımız ev taşımacılığı esnasında çalışanların koordine edilmesi için ekip şefleri tarafından denetlenmektedir. Aynı zamanda ekip şefimiz baştan sona işnizden sorumludur.
Her ekibimizde bir marangoz ve elektirikçi bulunmaktadır. Özellikle marangozlarımızı büyük bir titizlikle işe almaktayız. Çünkü firmamız şunun bilincinde: Eğer ki marangozunuz iyi değilse bir taşımacılık işleminden kesinlikle memnun ayrılamazsınız.
Ayrıca ekiplerimizde, ambalajlama ve paketleme personeliyle birlikte uzman taşıma ekibine de sahiptir.
Günümüzde hızla ve kontrolsüz bir şekilde büyüyen bir sektör var, talep çokluğu ve günlük nakit para kazancı pek çok kişiyi cezbetmekte bu nedenle çığ gibi büyüyen bir sektör evden eve nakliyat sektörü
Gelelim bize , bunları neden anlatıyoruz !
Ülkemizde malum iyi veya kötü her durumdan yeni bir sektör ortaya çıkıyor , bizim kiside biraz öyle oldu 🙂 , Bu kadar keşmekeş içinde müşteriler ne yapacak kime güvenecek , ve doğru veya yanlış firmayı nasıl ayırt edebilecek !!
Nakliyat eksperi hizmetimiz burada ortaya çıkıyor, Müşterilerden gelen talep doğrultusunda bir görevlimiz adresinize gelerek eşya tespiti yapıyor, eşya tespiti esnasında
* Taşınacak eşyaların kapasitesine uygun araç belirlenmesi
* Taşınma işlemi için kaç personel gerektiğinin belirlenmesi
* Ne tür paketleme,ambalaj malzemesi ve taşıma ekipmanları kullanılacağı
* Taşınma tarihi ve saatinin belirlenmesi
* Yükleme ve boşaltma adreslerinde olası problemlerin tespiti ( dar merdiven, kapı , çalışma saati vb. )
* Elektrik, tesisat, mobilya ustası gerekli mi değil mi ? tespiti
* Şehirler arası bir taşıma söz konusu ise tüm detaylandırma
* Hasar riskine karşı garantilerin ve sigortaların belirlenmesi
* Ve Son olarak size uygun konumda ki evden eve nakliyat firmasının belirlenerek yönlendirilmesi ve firmayla sözleşme yapılması

CATEGORIES

TIKLA ARA