profesyonel nakliyat,EXPERT HİZMETİ
Öncelikle expertimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceleyip not eder. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir. Expert işlemi tamamen ücretsizdir.
PAKETLEME
Evden eve taşımacılığın en önemli konularından biri de paketlemedir. Paketlemede kullanılacak özel koliler ve ambalaj malzemeleri eşyanızın sağlıklı ve hasarsız taşınmasını sağlamaktadır. Paketlemede kolilenecek eşyalarınızı ve elbiselerinizi bayan elemanlar; monte-demonte ve ambalajlama işini de diplomalı, profesyonel bay mobilya ustalarımız yapmaktadır.
Bu hassasiyetle kullandığımız ambalaj malzemelerimiz:
Beyaz eşya ve mobilya ambalajında kullandığımız elyaflı köpüklü malzemeler
Özel hurç poşetleri
Yatak-yorgan poşetleri
Baza yatak ambalajları
Bardak tabak kolileri
Takım elbise kolileri
Mobilya battaniyeleri
TAŞINMA
Taşınma tarihinden önce ev veya büro eşyalarınız anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından sigortalanır. Sigorta süresi tüm eşyalarınız yeni adresinize taşınana kadar geçerlidir. Bir gün önceden de monte edilmiş ve ambalajlanmış ev eşyalarınız taşınma tarihinde araca diziminde tecrübeli ustalarımız tarafından istifi yapılır. Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için araca yerleştirilmesi çok önemlidir. Ambalajlanmış olan eşyalarınız araçta mobilya battaniyeleri ile örtülür. Çetinler NAKLİYAT Yeni adresinizde eşyaların konulacağı ve mobilyalarınızın kurulacağı yerleri göstermek için bir kişi bulunması yeterlidir. Müşteri evim taşınmıştır ve eşyalarım istediğim gibi yerine kurulmuştur diyene kadar taşınma işlemi devam eder.
Çetinler Nakliyat Hizmet Konuları:
Evden Eve Asansörlü Taşımacılık
Şehir içi Taşımacılık
Şehirler Arası Taşımacılık
Sözleşmeli Sürekli Taşımacılık
Kurumsal Taşımacılık (Fuar, Banka, Askılı Tekstil)
Asansör (Lift Kiralama Sistemi)

CATEGORIES

TIKLA ARA