Kayseri nakliyat evden eve,

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, bildirmeniz ile Çetinler Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Kayseri çetinler  nakliyat olarak yetişmiş ve profesyonel elemanlarımızla, kapalı çelik kasa evden eve araçlarımızla, eşya taşımak için özel olarak üretilmiş havalı naylon, streç, koli vs. gibi ambalaj malzemelerimizle sizlere en hızlı,  güvenilir ve ekonomik taşıma imkanını sunuyoruz.Artan talep ve ihtiyaçlara en kısa sürede ulaşarak hizmet sunuyoruz. Taşımacılık sektöründe yeni bir anlayış getirerek 10 yıl içinde binlerce memnun müşteri edindik.

Gerek araç kapasitemizi artırarak gerekse pratik ve kolay sayılabilecek taşınma sistemleri geliştirerek sizlerin zaman ve maddiyatınızı en asgari düzeye çekmektir.

Elemanlarımızın eğitimi ve tecrübesini artırarak müşterilerimi memnun etmektir. Sayıları oldukça fazla olan ve profesyonellikten uzak olan çogu firmanın önünde yer alarak ilk tercih edilen evden eve nakliyat firması olmaktır. Referanslarımızı ve memnun müşteri sayımızı artırarak tüm Türkiye çapında bilinen ve tercih edilen bir nakliye firması olmaktır.

Evden eve nakliyat sektörü her ilde olduğu gibi kayseri ilinde de rekabet içinde,her gecen gün kurulan firmaların arasına durmadan yenileri ekleniyor.Ancak bu yeni firmalar arasında evden eve taşıma aracı yokken bile ınternet üzerinden site açarak müşterilere ulaşmaya çalışan dolayısıylada nakliyat firması seçimini daha karmaşık hale sokan firmalar var.Bunlar ne devletine doğru dürüst vergi ödüyor nede çogunun bürosu olmayan firmalardır.Tabiki bunlara firma denirse.TAŞINIRKEN ÖNCE FİRMANIN GÜVENİRLİĞİ VE REFARANSLI FİRMALAR TERCİH EDİN.

CATEGORIES

TIKLA ARA