Kayseri Lüks Evden Eve Nakliyat ,Çetinler Nakliyat ’ ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Çetinler Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdik evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan eksper eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan eksper ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. eksper gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.Taşınırken nelere dikkat edilmeli
Evinizi taşımaya karar vermeden önce sizin ve eşyalarınızın daha az zarar görmesi için neyi nasıl yapacağınızı planlamanız düşündüğünüzden çok daha önemli. Yeni evinizde yeni hayatınızda tam mutluluk istiyorum diyorsanız gelin bizim size vereceğimiz önerilere bir bakın ve çok basit görünen şeylerin bile taşınmanızı ne kadar kolaylaştıracağını görün!
Eşyaları nasıl paketlemeli?
Taşınmaya başlamadan önce taşınma planınızı yapın. Taşınacak eşyaların listesini yapmak, eşyalarınızı gözden geçirmenizi, artık kullanmak istemediğiniz ve taşınmayı gereksiz yere zorlaştıracak olanları ayıklamanızı sağlayacaktır. Ayrıca taşınma esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz koli, ip, makas,ambalaj kağıtları, tornavida gibi malzemeleri elinizin altında hazır bulundurmak da size taşınma işleminde büyük vakit kazandıracaktır.

7/24 Destek Hattı : 0352 221 37 44
Çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri departmanımız ile taşınma öncesinde, taşınma sırasında ve taşınma sonrasında daima yanınızdayız.

CATEGORIES

TIKLA ARA