Evden Eve Taşımacılık


Evden eve nakliyat hizmeti taşımacılık sektörünün en fazla talep alan bölümüdür. Ağır yük taşımacılığı evden eve nakliyat kadar yoğun talep almamaktadır.Evden eve nakliyat hizmetini diğer taşımacılık hizmetlerinden ayıran en önemli özellik herkesin ihtiyacı olmasıdır. Çünkü hepimiz belli zamanlarda evimizi veya iş yerimizi başka bir semt veya şehire taşıyabiliriz. Bunun için evden eve nakliyat hizmeti almanız gerekmektedir.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK


Kayseri Çetinler Nakliyat şirketi Şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirler arası nakliye hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir, çünkü eşyalarınız herhangi bir il içerisinde değil iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir. Kayseri Çetinler Nakliyat uzman ekibi ile bu onuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir. Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye’nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız.

FABRİKA TAŞIMACILIĞI


Deneyimli ve uzman kadromuz ile firmamız fabrikanıza ait tüm malzeme , ürün , makina ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinalarınızın bulunmuş olduğunuz yerden diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Kayseri Çetinler Nakliyat’ın size bir telefon uzaklıkta olduğunuzu belirtmek isteriz.

FUAR TAŞIMACILIK


Fuarlar bütün firmalar arasında en çok kullanılan reklam alanları arasında yer alır . Bir çok firma fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak çok fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı elde etmektedirler. Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliye firması ihtiyacınız var ise Kayseri Çetinler Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunarız. Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında vermiş olduğumuz fuar nakliyat hizmeti fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına dilerseniz fuar alanından sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.

KURUMSAL ŞİRKET TAŞIMACILIĞI


Kurumsal şirket taşıma hizmeti ile Türkiye´nin öncü firmaları arasında yer alan Kayseri Çetinler Nakliyat şirketi bir çok Kurumsal şirketin taşımacılık hizmetini karşılamıştır. Kurumsal anlamda bir çok büyük şirketin nakliye hizmetini gerçekleştiren firmamız bu alanda sürekli referanslarını arttırmaktadır. Sizde şirketinizin taşınması için bir firma arıyorsanız ucuz firma aramak yerine kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmaları tercih etmelisiniz. Bize göre nakliyat hizmeti üstelik şirket nakliyesi amatörlük kaldıracak bir iş değildir. Siz de sektörde yıllarca tecrübesi olan Kayseri Çetinler Nakliyat’ı tercih edin. Arayın ekspertimiz ile gelip gerekli hesaplama ve plan yaparak şirketinizi özenle taşıyalım.

OFİS TAŞIMACILIĞI


İşyeri nakliyat hizmeti evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır. Kayseri Çetinler Nakliyat şirket taşımacılığı için alanında uzman taşımacı personel ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi vb. iş yeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Siz de iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Kayseri Çetinler Nakliyat firmasından teklif alın. Kalitemizi dikkate aldığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.

BANKA TAŞIMACILIĞI


Firmamız kurumsal taşımacılık hizmeti adı altında banka taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. Banka taşımacılık oldukça özen gerektiren bir taşıma türüdür . Firmamız uzman kadrosu ile bu konunun önemini ve bilincini taşımaktadır. Sorunsuz bir banka nakliyesi hizmeti almak için Kayseri Çetinler Nakliyat uzman ve tecrübeli personeli ile en güvenli banka taşıma hizmetini tüm banka şubelerine sunmaktadır..

HASTANE TAŞIMACILIĞI


Hastanelerin tümü sosyal anlamda bütün ülkelerde en önemli kurumlar arasında yer almaktadır. Hastanelerin , toplumsal önemleri ve donanımları dolayısı ile nakliyat hizmetinde en çok dikkat edilmesi gereken taşıma şeklidir. Hastane Taşıma Amatör bir nakliyat firmasının hizmet verebileceği bir taşımacılık değildir. Bu nedenle hastane ile ilgili bir taşıma işlemi gerçekleştirecekseniz ve bir nakliyat firması araştırıyorsanız sadece fiyat üzerinden hareket etmeyin. Firmamız bir çok özel hastane , poliklinik , sağlık ocağı , devlet hastanesi vb. taşıma hizmetini gerçekleştirmiştir. Firmamızda taşıma hizmeti alan hastane yetkililerinin olumlu referans mektupları mevcuttur. Kaliteli bir nakliyat firmasından profesyonel bir hizmet ve uygun fiyatlar temin etmek istiyorsanız bize ulaşın size en profesyonel nakliyat hizmetini bütçenize uygun fiyatlar ile sunalım.