Taşıma işlemlerine başlamadan önce sökülmesi gereken büyük ve hacimli mobilyalarınız, örneğin vitrin, gardrop, büyük masa gibi eşyalarınız özenle dikkatli bir şekilde de-monte edilerek, sökülen parçalar emniyetli bir şekilde eşyanın türüne en uygun ambalaj malzemesi ile emniyeti sağlanacak şekilde düzgünce paketlenir. Kırılacak eşyalar ise tek tek kraft kağıtlara sarılarak sağlam kutulara yerleştirilir. Koltuklar, televizyon, sehpa gibi eşyalar hava kabarcıklı naylonlar ile ambalajlanır ve paketleme işlemleri biten tüm eşyalar nakliye araçlarımıza en emniyetli şekilde yerleştirilecek hale getirilir.

Türkiye’ nin 81 iline ve tüm ilçelerine taşıma hizmeti veren firmamız başta İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Diyarbakır olmak üzere 15 ilimize günlük sevki-yatlar düzenlemektedir. Özellikle yaz aylarında tayin zamanı dedigimiz haziran , temmuz, ağustos ve eylül aylarında şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler eşyalarının en ufak bir hasar görmeden ekonomik olarak taşınmasını istemektedir. Bu sebepten firmamız kapalı kasa araçlar ve profesyonel elemanlarımızla güvenilir hizmeti vermektedir.

Kayseri Asansörlü Nakliyat evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe 10 senedir hizmet veren firmamız, siz müşterilerimize en uygun, kaliteli, ekonomik nakliye hizmeti vermek için çabalamaktadır.

Biliyoruz ki günümüzde eşya almak bir ev kurmak oldukça zor ve maddi olarak da külfetlidir. Tabii ki bu kadar para harcanarak ve özenle seçilerek alınan eşyalarınızı yeni evinize de en sağlam ve bir çizik dahi olmadan taşıtmak istiyorsunuz. İşte Çetinler evden eve Ankara nakliyat olarak bizler bunun bilincinde ve bu yükümlülüğü ve sorumluluğu alabilecek kapasitede bir firmayız.

Eşyalarınız ekspertiz elemanımız tarafından yapılan tespit sonucunda eşyalarınızın kapasitesine uygun araç ayarlandıktan sonra personelimiz tarafından naylon ambalajlarla sarılarak ambalaj yapılır. Marangozumuza Tepe mobilyadan ayrılma bir personelimizdir.

CATEGORIES

TIKLA ARA