Kayseri Evden Eveci,Her türden taşımacılık sektöründe Çetinler evden eve nakliyat ister şehir içi nakliyat / taşımacılık, isterse şehirler arası nakliyat / taşımacılık hizmeti olsun gerçekleştirilir.
Evden eve nakliyat esnasında size geniş kapsamlı servis anlayışıyla eşyalarınız yeni yerleşim yerine en dikkatli güvenli ve kolay şekilde nakliye edilir.
Mesafeler Çetinler Evden Eve Nakliyat için önemsizdir. Evden eve nakliyat, şehirden şehir’e nakliyat uzman kadrolarımız ve en temiz malzemelerimizle ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı, istifçisi ile 24 saat siz değerli müşteri adaylarımıza, kullanıcılarımıza hizmet etmekten mutluluk duyarız.
Çetinler Evden Eve Nakliyat şirketi tarafından taşınan eşyaların tamamı güvence altına alınır. Evden eve nakliyat işleminin gerektirdiği her şey özenle yapılır. Eşyalarınız eğitimli evden eve nakliyat elemanları tarafından naylonlara sarılır, hiçbir hasar görmeyecek şekilde sevk edilir. Mobilya türü eşyalarınız özenle söküldükten sonra ikinci adrese de aynı şekilde nakliye edilir ve dikkatle monte işlemi yapılır.

Neden Biz?

* Hasarsız Nakliye garantisi
* Uzmanından de monte ve monte işlemleri
* İşini iyi bilen uzman kadro
* Malın değerine göre Sigorta
* Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi

 

CATEGORIES

TIKLA ARA