kayseri evden eve nakliye olarak kaliteli profesyonel ekibimizle yüksek katlara asansörlü kayserinakliyefirmalarıtaşıma vinç ile artık eşyalarınız zarar görmüyor.siz taşınmayı kendinize dert etmeyin çünkü taşıma bizim işimiz.ÇETİNLER  Evden Eve Nakliyat gün geçtikçe artan tecrübesi ve müşteri potansiyeli sayesinde her evden eve ya da ofis taşımacılığı işinde bir adım daha öne giderek mükemmeliyet çizgisine giderek yaklaşmaktadır. ÇETİNLER Evden Eve Nakliyat ile mükenbelliğin sınırı yoktur, her daim ilerlemeyi ilke edindik, ufkumuzu sürekli siz müşterilerimiz için geliştirerek sizlere yeni çözümler ya da çözümlerimize sizin için esneklikler katmaya devam edeceğiz.

Değerli eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini istemiyorsanız eşyalarınızı emin ellere, ÇETİNLER Nakliyat ‘a emanet edebilirsiniz. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı misyon edinmiştir.

Evden eve nakliyat ve her türlü nakliye işlemleriniz için ÇETİNLER Ev ve Ofis taşımacılığı hizmetinizdedir …

Evden eve Nakliyat için bizi arayarak tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz gibi evden eve nakliyat için eşyaların bulunduğu yeri ve taşınacağı yeri tarif ederseniz telefondan fiyat almanız mümkün olacaktır …

Evden eve nakliyat’ta taşıma işlemi hangi aşamalarda gerçekleşiyor?
  • Bizi arayarak bizden bilgi ve fiyat alıyorsunuz.

  • Taşıma esnasında sorun yaşamamak için elektronik aletlerinizi 1 gün önceden fişten çekmeniz gerekiyor.

  • Size ekspertizlerimizi gönderiyoruz, bu sayede nakliyat işlemi süresince eşyalarınız sigortalanacağı için sigorta poliçesi imzalanıyor ve eşyalarınıza yönelik araç temin ediyoruz.

  • Uzman ekibimizle evinize geliyoruz ve de monte edilmesi gereken mobilyalarınız varsa onları parçalara ayırarak zarar görmeyecek şekilde ambalajlıyoruz.

  • Diğer ambalajlanması ve kolilenmesi gereken eşyalarınızı kolileyip araçlarımıza özenle istifliyoruz.

  • Aracımız yola çıkarak eşyaların taşınması gereken yere geliyor ve eşyalar isteğiniz doğrultusunda evinize yerleştirilip demonte vaziyetteki mobilyalarınızı monte ettikten sonra anahtar ınızı size teslim ediyoruz

 

CATEGORIES

TIKLA ARA