Kayseri Ev Taşıma Hizmetleri Asansörlü Nakliyat’ ın tercih edilme sebepleri;

Taşınma esnasında merdivenlerde ve bina koridorlarında sürtünme vb. nedenlerle eşyaların zarar görmesine fırsat vermemek.
Yük asansörü olmayan binalarda özellikle yüksek katlarda eşyanın yüklenme zamanını kısaltmak suretiyle, taşınma işleminde zaman tasarrufu sağlamak.
Yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında eşyalarda hasar oluşma ihtimalinin önlenmesi.
Bina sakinlerine herhangi bir rahatsızlık vermeden eşyaların yükleme ve boşaltma işlemlerini sonuçlandırmak.
Büyük hacimli eşyaların taşındığı ve taşınacağı yere giriş ve çıkışlarında oluşabilecek sıkıntıları ortadan kaldırmak ve hasar almalarını önlemek.
Burada yer alan maddeler gibi daha pek çok sebebin getirdiği aynı sonuç itibariyle asansörlü nakliyat, eşyaların taşınmasında verimli, stressiz, hızlı ve güvenli bir nakliye işlemi sağlamamaktadır.
Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı

Ekspertiz

Evden eve nakliyat veya kurumsal taşıma talebinizi firmalara ulaştırdığınızda, gerekli taşınma planlamasının yapılabilmesi, uygun araç ve ekipmanın doğru şekilde belirlenmesi ve optimum fiyatlandırmanın yapılabilmesi amacıyla, bu firmalarca görevlendirilen eksperler, taşıma adresinizde ücretsiz olarak ekspertiz incelemesi yapmaktadır.
» Ekspertiz Hizmetleri

Sigorta Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat işlemleri sırasında, tüm uzmanlığa, deneyime ve dikkatle birlikte nakliyat firması tarafından alınan tüm tedbirlere rağmen, yine de olağan dışı kaza ve hasarların tam olarak önlenebilmesi mümkün olamaz ve bu nedenle bu tip ihtimal dahilinde bulunabilecek olağan dışı durumlara karşı eşyalarınıza nakliyat sigortası yapılır.
» Sigorta Hizmetleri

 

 

Çetinler Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ” Tercih Sizden Hizmet Bizden “

CATEGORIES

TIKLA ARA