Evden eve nakliyat firmaları Kayseri Ev Taşıma Fiyatları , ofis taşıma, kurum taşıma gibi hizmetleri veren firmalardır. Bu firmaların hangisi gerçek kurumsal nakliyat firması olduğunu öğrenmenin bir çok yolu vardır.Bu durumları sizlere kısaca özetleyelim.
1-) Evden eve nakliyat hizmeti veren nakliyat firmalarının mutlaka Ulaştırma Bakanlığından alınmış yetki belgesi olmak zorunda.
2-) Ev taşıma araçları mutlaka çelik kasa olmak zorunda.
3-) Paketleme hizmeti için gerekli malzemelerin olması gerekmekte.( Koli, Hijyenik Naylon, Elbise dolabı, Bant, İp, v.s.)
4-) Evden eve nakliyat firmaları kesinlikle şehirler arası hizmet veriyor ise araçları modelli olmak zorunda.
5-) Nakliyat firmaları müşterisi ile mutlaka sözleşme yapmak zorunda.
6-) Bu sözleşme içerisinde mutlaka sigortalı taşımacılık yapılacak ibaresi geçmek zorunda.Taşımacılık ne kadar zor olursa olsun her işi kolaylaştırmanın bir yolu muhakkak bulunur. İşte böyle durumlarda sizlere yardımcı olacak bir firma aradığınızda bütün evden eve nakliyat taleplerinizi karşılamak için her zaman sizlere yardımcı olmaya hazır. Haftanın 7 günü 24 saat ulaşa bileceğiniz iletişim bilgilerinin yanında ücretsiz ekspertiz hizmeti ile de yanınızda.Evden eve nakliye ile ilgili olarak yapacağınız her başvuru anında değerlendirilerek sizlere gerekli bilgiler sunulur.Zamanın getirdiği yeniliklerden yararlanan bir nakliyat platformu olarak bugün ve yarın Türkiye geneli evden eve nakliyat konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırız. Tüm hizmetlerimiz sigortalı ve marangozlu olarak yerine getirilir. En önemli hedefimiz hataları meydana gelmeden önlemektir; Evden eve nakliyat için kurduğu sistemin sürekli iyileştirilmesini ve hizmet kalitesini yükselterek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.

CATEGORIES

TIKLA ARA