Çetinler Kayseri Evden Eve Nakliyat

Web Sayfamıza Hoşgeldiniz Çetinler nakliyat olarak müşterilerimze daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için web sayfamızı sizlerin hizmetine açmış bulunmaktayız.. Çetinler Nakliyat olarak Kayserinin Her Yerinde Kayseriden Şehir Dışına Yapılacak olan ev, fabrika, ofis, taşımacılığınızı güvenle yaptırabilirsiniz. Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyat Arıyor İseniz Bize Sormadan Karar Vermeyiniz. Taşımacılık işi güven işidir biz o güveni müşterilerimize sagladık kayseride taşımacılık konusunda seçkin firmalardan biri haline geldik. Sizde güvenli bir taşıma hizmeti arıyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz…

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı , ne kadar elemanın gerekli olduğu , ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden , değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın demonte işlemleri yapılarak , taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

Siz kahvenizi içerken biz evinizi yada işyerinizi taşıyalım.

Müşteri ile Çetinler Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Haslider Nakliyat’ın bir formen’inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Çetinler Nakliyat bunuda düşünerek sigorta şirketi ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Çetinler Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhataptır.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinali bir biçimde yapılmaktadır. Evden eve taşımacılığın en hassas konularından birisi paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzeme ve eşyanın cinsine göre paketlenmesi hasarsız taşımanın ilk kuralıdır.

Çetinler büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktadır. Hiçbir şekilde battaniye ile sarma işlemi uygulanmamaktadır.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılmaktadır. Vazo porselen tabak v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılır. Daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Balonlu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

CATEGORIES

TIKLA ARA