Kayseri sorunsuz nakliyat, kayserinin güzide firması Çetinler nakliyat taşımacılık sektöründe 16 yılı geride bırakmış olup kalite güven ve profesyonelliğinden ödün vermemiştir,Taşıma gününden önce ücretsiz hizmetimiz olan eksper elemanımız tarafından eşyalarınız tespit edilir. Oda sayısı, sökülecek ve ambalaj yapılacak eşya miktarı, kaç eleman taşıma yapacağı, mesafe ve tüm ihtiyaçlar hesaplanarak bir rapor hazırlanır. Taşıma aşamasında yapıması uyulması gerekilen konular, alınması gereken önlemler belirtilir ve fiyatlandırılması yapılır. Fiyat ve şartlar uygun bulunursa sözleşme yapılır ve taşıma işlemi başlamış olur

Asansörlü evden eve nakliyat:
Asansörlü evden eve nakliyat,dış cephe kurulumlu eşya taşıma asansörleri ile eşyalarınız ve artık güvenilir ellerde,dış cephe kurulumlu asansörümüz ile eşyalarınızın hasar görme oranını minimuma indiriyoruz.
Evinizi, ofisinizi, işyerinizi, fabrikanızı, büronuzu, villanızı, ev, ofis veya parça eşyalarınızı şehiriçi şehirler arası ilden ile veya uluslararası ülkeden ülkeye taşıyacaksanız ve bu işi sizin yerinize yapan profosyonel eşya transfer hizmeti sunan firmamızın uzman deneyimli elemen kadrosuyla, eşya transferi için özel tahsis edilmiş kapalı saç kasa araçlarımız. Kaçıncı katta olursa olsun sorunsuz eşya indirip çıkartan araç üstü asansörlerimiz. Temizlik ve hijyen konularında tecrübeli paketleme elemanlarımız. Son teknoloji ürünü özel ambalajlama malzemelerimiz ile sizlere hijyenik, sağlıklı, gönül rahatlığıyla bi eşya taşıma hizmeti sunmak için biz buradayız.Müşteri memnuniyetini ilke edinen Çetinler nakliyat 16 yıldır sizlere profesyonel taşımacılık hizmetleri sunuyor.
Daha iyi hizmet için kendini sürekli yenileyen çetinler nakliyat, profesyonel eşya transferi anlayışı, eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri, exper hizmeti, asansör sistemleri, hijyenik ve güvenli çalışma stratejileri, monte ve demonte işlemleri ve eşya sigorta sistemiyle, nakliyat sektörünün standartlarını yükseltiyor, size ise mutlu bir yuva için adresi göstermekten başka bir iş bırakmıyor.
Profesyonel taşıma ekibimiz, eksperlerimiz ve 16 yıllık tecrübemizle evden eve taşıma sektöründe siz değerli müşterilerimize başta Ankara olmak üzere, İzmir ve İstanbul ile birlikte Türkiye’nin üç büyük şehrinde en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

CATEGORIES

TIKLA ARA