Kayseri’de profesyonel Nakliyat Firması olan Çetinler Evden Eve Nakliyat Sizlere Kaliteli taşımacılığın ve Garantili bir şekilde taşıyan firmayız Ve Biz bundan Eminiz. Kayseri’ de bir ilki gerçekleştiren Firmamız ” Çalışan hanımlara müjde dedik ve Ev Toplama Derdine son diyoruz evinizi biz topluyoruz. A’ dan Z’ ye yerli yerinden Alıyor Ve Yeni evinize Tekrar Biz diziyoruz.

Kayseri de ilk asansörlü taşımacılık yapan Firmamız 15. kat dahil asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız 1999 yılından bu yana sadece evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Ev taşımacılık çok kolay gibi gözükmektedir ama biz profesyonel elemanlarımız ile eşyalarınız daha güvenilir bir şekilde taşınmaktadır. 17 yıllık tecrübemizle sadece bu işe yönelik yetiştirilen elemanlarımız  sizin için yetiştirmekteyiz. Bu işe 17 yılını vermiştir ama sizi düşünerek bu yapıyoruz. % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ sağlayan firmamız Sizin için çalışıyoruz. Eşyalarınızı profesyonel Nakliyat Hizmetleri yapan Çetinler evden eve nakliyat hizmetleri yapan firmamıza bırakın biz taşıyalım.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde % 15 indirim sağlanmaktadır.Şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmamız sizleri düşünerek evden eve nakliyat işine girmiştir. ofis taşımacılık hizmeti vermektedir ofis taşıma olarak malzemelerimiz havalı kırmızı patpatlar ile sarılmaktadır ama zarar görme ihtimali % 95 dır. Kayseri çetinler evden eve kurumsal taşımacılık hizmetleri ve ev& ofis taşımacılık hizmetimizde vardır. Bizden Kaliteli profesyonel Taşımacılık hizmetleri alırsınız. Taşınmanın Kolay ve Rahat Yolu.

CATEGORIES

TIKLA ARA