Kayseri Ev Taşıma Fiyatları denilince ilk aklınıza gelen Yüksek fiyatlar gelir ama biz ev taşıma da indirimli ve ucuz nakliye Hizmeti veriyoruz. Çetinler Nakliyat Kayseri’ nin en güzide firmalarından olan Firmamız sizlere daima kaliteli profesyonel taşımacılık verir.

Asansörlü Taşımacılık :

15. Kat dahil evden eve nakliyat asansörümüz ile Eşyalarınız Daha güvenilir ve kaliteli bir şekilde Nakil ediyoruz. Sizlere taşınmanın daha kolay olduğunu Sunuyoruz ve Kayseri’ ye asansörlü taşımacılık hizmetini sunmuş bir firmasıyız. Şehirler arası taşımacılıkta Sizin içi kampanya yaptık ve şehirler arası taşımacılık ta % 15 indirim yapıyoruz. Ve baktık indirimimiz iyi Tüm müşterilerimiz için İndirim Devam etmektedir.

Şehir içi Taşımacılık :

Kayseri’ de şehir içi taşımacılık ta sizin  güzel bir şey yaptık ve şehir içi taşımacılık %10 indirim yaptık. evden eve nakliyat denilince ilk akla gelen firmamız sizlere en iyi nakliye hizmeti için 18 yıllık tecrübemizle sizin içi en güvenilir firması seçildik ve biz bundan çok mutluluk duyduk. % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız 1997 yıllından bu güne sizlerin güvenini kazanmak için çalışıyoruz. kayseri’ de Korsan firmaların artması nedeniyle biz nakliye firmaları olarak buna bir çare bulamadık ama şöyle bir yaptık kayseri de evden eve nakliyeciler kooperatifi açtık ve korsan firmaları hakkında Küçük bir para cezası kestik ama gittikçe kooperatif üyesi kartlarını dağıttık evden eve nakliyat denilince ilk akla Gelen Çetinler asansörlü taşımacılık . bizden kaliteli profesyonel Taşımacılık hizmeti alırsınız. Taşınmanın kolay yolu

CATEGORIES

TIKLA ARA