Hasköy evden eve taşıma firmaları arasında sadece evden eve kurumsal taşımacılık sunan firmamız Çetinler evden eve kurumsal nakliyat % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır.Eşya taşıma esnasında her hangi bir zarar olmadığı sürece işinde profesyonel olan firmamız şehir içi şehirler arası evden eve ofis kurumsal taşımacılık sunmaktadır.Evden eve taşımacılık denilince ilk akla gelen firma olan ÇETİNLER NAKLİYAT ev-ofis-kurumsal taşımacılık sunmaktayız.Şehirler arası evden eve nakliyat siğortalı taşımacılık sunan firmamız her hangi  bir kaza veya çizilmeden dolayı siğorta hizmetleri araya girer ve zararınızı karşılar.

EV TAŞIMA ARTIK ÇOK KOLAY :

Nasıl’ mı işte cevabı . ev taşıma esnasında herhangi bir zarara karşı kalın patpatlarımızla ve kalın bataniyelerimizle eşyalarınızın %99 a düşüren firmamız siz değerli müşterilerimizi düşünerek dış cephe kurulumlu evden eve nakliyat asansörlerimizle eşyalarınız daha pratik ve daha hızlı bir şekilde taşınamaktadır.

DEPOLAMALI HİZMETİMİZDEN SİZ DE YARALANIN :

Depolamalı ev toplama derdine son dedik ve sizleri düşünerek personel kadromuzla eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır ve eşyalarınız profeyonel bir şekilde taşınmaktadır. Ve ev-ofis kurumsal taşımacılık sunmaktayız sizleri düşünerek eşyalarınız axa sigorta tarafından sigortalanır. Eşyalarınız taşınırkene herhangi bir zararı olmadığı sürece eşyalarınızdan biz sorumluyuz.

EV TOPLAMA DERSİNE ARTIK SON DEDİK :

Evinizi biz topluyor sağlıklı bir şekilde toplanıyor ve bizim tarafımızdan daha sağlıklı bir taşınan eşyanızın zararını biz karşılıyoruz.ve kaliteli bir taşımacılık sunuyoruz ve bunu garantisi de biziz.Çetinler Evden Eve Asansörlü Kurumsal taşımacılık ( TAŞINMANIN KOLAY YOLU )

CATEGORIES

TIKLA ARA