Çetinler Evden Eve Nakliyat başından konuşulduğu şekilde sabit fiyat garantisi, sigortalı çalışma şekli ve teknik personelle takviye edilmiş iyi bir ekip temel yapımızdır.

Sizlerinde bizimle ev taşımanın keyfini yaşamaya davet ediyoruz.
1999 yılında temelleri atılan şirketimiz, sadece Türkiye’de değil, Dünyada da taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur. Taşımacılık ve hizmet sektöründe karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları Çetinler tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır.
Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi, en güvenilir taşımayı kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirmektir.
İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır.
yılın bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir potansiyel müşteri ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Bizde müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
Çetinler Nakliyat olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.

Çetinler evden eve nakliyat 1999 yılında aydın kuşadası ilçesinde kurulmuş olup siz müşterilerimizin sayesinde bugünlere gelmişdir. şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetini asansör seçimiyle 7/24 hizmetinizdeyiz misyonumuz kaliteyi enüst düzeyde tutmak verdiğimiz sözleri harfiyen yerine getirmek sizin için rahat eşyanız için emin taşıma yapmakdır.

Gelişen teknoloji ile asansör paketleme ve taşıma hizmetleride nakliyat işlerinde kolaylık sağlamıştır. Bu teknolojileri yakından takip eden Çetinler Evden Eve Nakliyat olarak sizler için teknolojinin bütün yenilik lerini kullanarak iyi himetleri sunuyoruz.
Cizre ve çevresinde EVDEN EVE NAKLİYAT DA ÖNCÜ FİRMA Çetinler Evden Eve Nakliyat
7/24 bizi arayabilirsiniz. 0 539 666 55 78 .

Müşteri lerimizin her türlü taşınma ve nakliye ihtiyaç larına kolay hızlı kaliteli ve en az masrafla ulaşma larını sağlamak amacı ile kurulmuş olan Çetinler NAKLİYAT Nakliye sektörüne etkin ve teknolojik çözümler sunarak Müşteri lerine beklenti lerin üstün de hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel stan dartlarda oluşturacağı kurumsal yapısı ile sektörün ön de gelen kuruluş ları arasın da yer almaktadır.

Taşımacılık ve hizmet sektörün deki birçok karşılaşılan ve siz Müşteri lerimizin en büyük sıkıntı ların dan olan eşya hasar ları tarafımızdan taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır.
Bu sayede Eşya larınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi en güvenilirliği kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirmektir.

CATEGORIES

TIKLA ARA