Sivas Altınyayla evden eve Asansörlü taşımacılık sunan firmamız sizleri düşündüğü için teknolojiye ayak uyduruyoruz. evinizi taşımaya gelen ekibimiz ev taşıma başlarken ”Görevli gelip diyor’ ki asansörle eşya taşımak yasaktır ” bizde evden eve asasörümüzü getirip kuruyoruz.ve eşyalarınz % 99 zarar görmeden taşınıyor.

1997 yılından bu yana sadece evden eve asansörlü ve kurumsal taşımacılık hizmeti sunan firmamız asansörlü taşımacılık sunan firmamız daha iyi hizmet ve profesyonel kadromuzla eviniz daha güvenli taşınmaktadır.

Altınyayla’de ev taşımacılığının merkezi haline gelen firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek için sadece evden eve taşımacılık için tasarlanan araçlar ve uzman ekibiyle şehir içi ve şehir dışı hizmetiyle sizlere güvenini taşıyoruz.Biz neden Seçiliyoruz.arayın farkı yaşayın

Altınyayla nin güzide firmalarından olan firmamız evden eve nakliyat işini yıllardan beridir benimsemiş olup hiç kimsenin yapmadığı yenilikleri şehrimize getirmiştir değerli müşterilerimiz ev taşınmayı kendinize dert etmeyin artık biz varız.bizi aramadan fiyat almayın..

Ev taşıma firmaları arasında sadece Çetinler evden eve asansörlü taşımacılık sunmaktayız ve 18 yıllık tercübemizle daha kaliteli profesyonel taşımacılık hizmeti veren firmamız sigortalı taşımacılık denilince ilk akla firma olan Çetinler Evden Eve Kurumsal nakliyat korkut’ un güzide firmasıdır.ve yıllardır. bu işe yıllarını veren  Personel kadromuzla eşyalarınız % 100 çiziksiz taşınmaktadır.

Eşya paketleme işiyle uzman personellerimiz eşyalarınızı havalı patpatlarımızla ve kalın battaniyelerimizle sarılmaktadır.Çelik kasalı araçlarımızla ve dış cephe kurulumlu evden eve nakliyat asansörlerimizle eşyalarnız %100 zarar görmeden ve daha pratik daha hızlı taşınıyor.eşyalarınız güvenli ve profesyonel taşımacılık sunan firmamız olan ÇETİNLER EVDEN EVE KURUMSAL TAŞIMACILIK ( TAŞINMANIN KOLAY YOLU )

 

CATEGORIES

TIKLA ARA