Kayseri De Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kayseri de evden eve nakliyat hizmeti verecek güvenilir, profesyonel bir firma bulmak oldukça zordur.
Buradan yola çıkarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi hedef alan Kayseri Çetinler nakliyat yönetici ve çalışanları yaklaşık 10 yıldır değişmeyen kadro ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla bayrağımızı yukarılara taşımaya devam etmektedir.
Yönetici kadromuzda bulunan personellerimiz tam bir disiplin ve ciddiyet içerisinde en ufak ihmale ve başıboşluğa meydan vermeden bugünkü başarımızın temellerini atmıştır.
Biliyoruz ki evden eve nakliyat sektöründe gerek hizmeti gerçekleştirme gerekse de personel açısından en önemli şey güvenilirliktir.
Ambalajlama işlemleri deneyim ve beceri gerektirir. Eşyanın sorunsuz taşınmasının önemli unsurlarından biri de yapılacak düzgün ambalajlamadır. Evden eve nakliye öncesi eşyalar deneyimli kadromuz tarafından en iyi şeklide en uygun malzemeler ile sarılır ve böylece yeni adresinize temiz, sorunsuz bir taşıma gerçekleştirilir.
Şehirler Arası Nakliyat
Türkiye’nin 81 iline ve tüm ilçelerine taşıma hizmeti veren firmamız başta İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Diyarbakır olmak üzere 15 ilimize günlük sevkiyatlar düzenlemektedir. Özellikle yaz aylarında tayin zamanı dedigimiz haziran , temmuz, ağustos ve eylül aylarında şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler eşyalarının en ufak bir hasar görmeden ekonomik olarak taşınmasını istemektedir. Bu sebepten firmamız kapalı kasa araçlar ve profesyonel elemanlarımızla güvenilir hizmeti vermektedir.
Doğu ve güneydoğu illerine uzak mesafe eşya taşımak isteyen müşterilerimize 2 adet 3+1 ev eşyası alacak kapasitede araçlarımız mevcuttur. İller arası veya bulundugunuz şehirden yazlığınıza eşya göndermek istiyorsanız Çetinler Nakliyat hizmetinizdedir

En Uygun Fiyatı Almak İçin Tıklayın !
TIKLA ARA 📞 0532 136 50 38