Ilıca evden eve nakliyat bilgisi alabilmek için bizimle kısa sürede bizi arayıp yerinizi ayırtabilirsiniz. Çetinler evden eve nakliyat personel kadrosuyla evinizi taşımak artık çok kolay ev taşıma firmalarından aldığınız fiyatı uyguna değil kaliteli bir hizmet almayı istiyorusunuzdur ve bu işe yılların veren firmamız sizlere daha iyi hizmet vermektedir. Çetinler Naklyat.

Evden eve nakliyat hakkında alabileceginiz bilgi sadece ev taşıma için tasarlanmış olan evden eve nakliyat aracımız siz değerli müşterilerimize özel olarak yapılmıştır bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ne zaman taşınacagınız günü belirleyip bize 2 gün önceden bizi arayıp adres bilgilerinizi verip rendevu defterinden yerinizi alabilirsiniz Çetinler evden eve kurunsal taşımacılık sunan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/ 24 kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık :

dış cephe kurulumlu evden eve nakliyat asansörümüzle ev taşımanın artık kolay yolu olan asansörlü taşımacılık daha güvenli ve daha hızlıdır Nedenmi asansör.Bina içi asansörler izin verilmeyince dış cephe asansörümüzü çağırıyoruz Eşyalarınız daha güvenli ve taşınmaktadır.

Ev Taşıma :

ev taşıma aracımızla evinizi taşıma günü gelince biz sizi gelmeden 1 saat önce arayıp size haber verip yola çıkıyoruz.Gelip asansörümüzü kurup evinizi taşımaya başlıyoruz asansörümüzle eşyalarınız daha güvenli daha hızlı bir şekilde eşyanızı yükledikten sonra asansörümüzüde toplayıp öbür tarafada asansörümüzü kurup evnizi yeni evinize güvenli bir şekilde taşıyıp % 100 müşteri memnuniyeti saglıyoruz.