Erzurum Çat Ev Taşıma,2000 yıllarının başlarında kurulan firmamız nakliyat sektörünün hep yenilikçi olmuştur,Daha önceli taşınmakta,taşımakta zordu.neden zordu:eski yapıların çoğunda bina içerisinde asansör mevcut değil idi tabi sırtımızla 5 ve 6 katlara eşya çekiyorduk,bizim yorulmamız da bir yana taşıdığımız eşyada ister istemez zarar görüyordu.Ama artık 15.katlara kadar eşyalarınız dış cephe kurulumlu eşya taşıma asansörleriyle hasarsız bir şekilde nakil ediliyor.farkımız için arayın.ÇETİNLER EVDEN EVE NAKLİYAT.

Çatı evden eve,Çat evden eve taşımacılık firması olarak faaliyet gösteren firmamız Çat’ın nakliyat işini üstleniyoruz.Biz Çetinler evden eve nakliyat olarak Çat ilçemizin gün geçtikçe büyüdüğü bu günlerde evden eve nakliyat firması olarak nakliyat ihtiyacını karşılıyoruz.Erzurum merkezde kurulan firmamız 2000 yılında dan bu yana faaliyet göstermektedir.

EV TAŞIMA ESNASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Eşyalarınızı nasıl bir nakliyeci firmasına teslim edeceğinizi iyi düşünün,ev taşıtmak ve ev taşıma zordur,ama bu zorlukları nasıl aşabilirsiniz ? nasıl mı? evden eve taşımacılık yaptıracağınız firmanız güvenilir mi? işin de uzman mı? elemanlar ev taşıma konusunda ne kadar deneyimli? taşıma araçlar evden eve nakliyat için tasarlanmış mı? eşya ambalaj malzemeleri var mı? ne kadar bir zamandır hizmet veriyorlar?

ÇETİNLER EVDEN EVE NAKLİYAT

ÇETİNLER EVDEN EVE NAKLİYAT 2000 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.işinde uzman kadromuz,evden eve taşımacılık için dizayn edilmiş araçlarımız.ambalaj malzemelerimiz ile tüm TÜRKİYE genelinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.15 senelik tecrübemiz,tam teşkilatlı kadromuz,7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.Bizimle taşınmanın kolay yolu ile tanışın.yüksek katlara taşınmayı kendinize dert etmeyin dış cephe kurulumlu eşya taşıma asansörümüz artık hizmetinizde ÇETİNLER EVDEN EVE TAŞIMACILIK.

ÇETİNLER EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMET ALANLARIMIZ:

Erzurum ve cevre ilçelere kesintisiz hizmet alanlarımız:ERZURUM MERKEZ,horasan Aşkale Karayazı Oltu Narman Tortum Şenkaya Pasinler Çat Köprüköy Ilıca ilçelerine evden eve taşımacılık için doğru adrestesiniz.%100 müşteri memnuniyeti   odaklı taşınmak için ÇETİNLER EVDEN EVE NAKLİYAT