HAKKIMIZDA

IMG-20160506-WA0013FİRMA PROFİLİ

Firmamız, taşımacılık ve nakliyat alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamıza “Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü” tarafından K-3 Yetki Belgesi verilmiş olup, araçlarımızda “K-3 Taşıt Belgeleri” bulundurularak çalıştırılmaktadır. Evden eve nakliye sektöründe deneyime sahip yöneticileri, tecrübeli ve uzman personeli, işin gerektirdiği ekipman ve depolarıyla eşyalarınızın size ifade ettiği değerin bilincinde olarak beklentilerinizi de aşacak hizmetin garanti siyiz.

LOJİSTİK HİZMETLERİ
Kayseri asansörlü evden eve, taşımacılık hizmetleriyle iş ortaklarının rekabet gücüne katma değer sağlamaya devam ediyor. Yurt içi taşımacılık hizmetleri kapsamında Kayseri asansörlü evden eve, ulusal dağıtım, parça eşya  dağıtım, komple dağıtım ve özel taşımacılık hizmetleri sağlıyor. Çetinler Nakliyat, özel taşımacılık konseptüalizm de ürün taşımacılığı, dağıtım ve soğuk zincir taşımalarıyla müşterilerinin zaman ve maliyet kısıtlarına en uygun çözümleri üretiyor.
KAYSERİ ŞEHİR İÇİ TAŞIMA

Kayseri asansörlü evden eve firmamız şehir içi, şehirler arası taşımacılık, evden eve nakliyat ve yük taşımacılığı konularında uzman personelleri ve geniş araç filosu ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

EŞYA PAKETLEME

Kayseri asansörlü evden eve nakliyat için evden eve nakliyat ne kadar önem taşıyorsa paketlemede o kadar önem taşır.Bizim için evden eve nakliyat yapılırken eşyalarınız boyut ve cinsine göre paketlenir özel ve değerli eşyalarınız ekibimiz tarafından özenle paketlenir.Alanında uzman olan firmamız uzman paketleme ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Bir Cevap Yazın